KSWPolskie MMA

Niefortunne zakończenie! Zderzenie głowami przerwało starcie Patryka Chrobaka z Miłoszem Melchertem!

Starcie Patryka Chrobaka z Miłoszem Melchertem podczas gali KSW 84 zostało uznane za nieodbyte.

W pojedynku otwierającym galę KSW 84 w Gdyni pomiędzy Patrykiem Chrobakiem (3-3) i Miłoszem Melchertem (2-1) zwycięzcy nie wyłoniono – na skutek nieumyślnego faulu walka została bowiem przerwana w pierwszej rundzie i uznana za nieodbytą.

Od początku zawodnicy wdali się w ostre wymiany, nie szczędząc sobie kombinacji kickbokserskich. Szczególnie gustowali w niskich kopnięciach. Melchert mieszał ustawienie klasyczne z odwrotnym. Po minucie Chrobak grzmotnął rywala srogim kopnięciem na korpus, po którym Melchert zgiął się w pół, wyraźnie naruszony. Chrobak ruszył do ataków, ale Melchert przetrwał trudne chwile i wrócił do gry.

W wymianach obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty. Chrobak trafił przypadkowo palcem w oko Melcherta i walkę na moment przerwano. Po wznowieniu zawodnicy znów ruszyli na siebie agresywnie, próbując przejąć stery walki w swoje ręce. Melchert pracą na nogach przepuścił kilka ataków rywala.

W jednej z akcji Melchert spróbował skrócić dystans pod lewy sierp, ale… Grzmotnął Chrobaka głową prosto w nos! Sędzia natychmiast przerwał zawody i już ich nie wznowił. Chrobak doznał prawdopodobnie poważniejszego urazu nosa.

Pojedynek został uznany za nieodbyty.

Tym samym żaden z zawodników nie powrócił na zwycięskie tory po przegranym debiucie w KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.