Polskie MMA

Nie żyje Rafał Moks

Kilka dni temu pożegnaliśmy Anthony’ego Johnsona, a tymczasem nad Wisłą pojawiły się kolejne smutne informacje – zmarł Rafał Moks.
Dramatyczne wieści wstrząsnęły polską sceną MMA wczesnym piątkowym popołudniem. Wedle informacji przekazanej przez dziennikarza Macieja Turskiego, nie żyje Rafał Moks.
– Dochodzą dramatyczne informacje ze Szczecina – napisał. – Rafał Moks nie żyje… Zdecydowanie za wcześnie.

Okoliczności śmierci Kulturysty nie są póki co znane. Rafał Moks miał zaledwie 36 lat.

Berserker walczył zawodowo od 2007 roku. Trzy lata po debiucie sięgnął po tytuł mistrzowski kategorii średniej organizacji M-1 Global.

W latach 2011-2016 walczył pod sztandarem KSW, z epizodem w GMC. W klatce – wtedy jeszcze ringu – polskiego giganta stoczył łącznie osiem walk, cztery z nich wygrywając.Ostatni pojedynek w karierze słynący z doskonałych skrętówek i gilotyn szczecinianin stoczył w 2016 roku, pokonując niejednogłośną decyzją sędziowską Roberta Radomskiego. Po kilku latach rozbratu ze sportem, także z powodu problemów z prawem, do akcji miał powrócić w ramach styczniowej gali KSW 66, ale plany te pokrzyżowała mu kontuzja.
Kulturysta w pokonanym polu zostawiał między innymi Abusa Magomedova czy Marcina Naruszczkę. Jego zawodowy bilans wyniósł 11-8 z dziewięcioma zwycięstwami przed czasem – wszystkimi z nich przez poddania.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button