„Nie poprawił się zbytnio względem naszej pierwszej walki” – Nick Diaz zapewnia, że jest teraz znacznie groźniejszy i ponownie pokona Robbiego Lawlera

Nick Diaz zabrał głos na temat sobotniego rewanżu z Robbiem Lawlerem w ramach gali UFC 266.

Pomimo iż sobotnią galę UFC 266 w Las Vegas zwieńczą dwa mistrzowskie pojedynki – tronu w wadze piórkowej w starciu z Brianem Ortegą bronił będzie Alexander Volkanovski, a mistrzyni 125 funtów Valentina Shevchenko stanie naprzeciwko Laurem Murphy – zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się rewanżowe starcie Nicka Diaza z Robbiem Lawlerem.
Dość powiedzieć, że seria UFC Countdown poświęcona tej walce ledwie kilkanaście godzin po premierze wykręciła prawie pół miliona wyświetleń, podczas gdy mistrzowska potyczka Volkanovskiego z Ortegą nie sięgnęła nawet 100 tysięcy. Na starcie Shevchenkoko z Murphy lepiej będzie natomiast spuścić zasłonę milczenia pod kątem zainteresowania…
We wspomnianym UFC Countdown niewidziany w akcji od ponad sześciu lat i bardzo rzadko udzielający się medialnie Nick Diaz przemycił kilka wypowiedzi na temat rewanżu z Ruthlessem

– Poniewierałem się wszędzie i naprawdę musiałem zwolnić – powiedział. – Podpisałem kontrakt na walkę, więc jestem gotowy na wykonanie swojej roboty.

– Tak naprawdę jestem teraz znacznie groźniejszym zawodnikiem, niż byłem wtedy, gdy walczyliśmy z Robbiem Lawlerem po raz pierwszy – zapewnił. – Nie będę nikogo tam wyzywał, ani robił czegoś takiego. Będzie znacznie bardziej sportowe podejście, chociaż… Nie to podejście zapewniło mi zwycięstwo w pierwszej walce. Trochę go to wtedy zaskoczyło, ale i tak wygrałbym tamtą walkę.

– Będę nie do zatrzymania, bo podejmowałem odpowiednie decyzje. Pokonam więc Robbiego ponownie.Do pierwszego pojedynku Nicka Diaza z Robbiem Lawlerem doszło w 2004 roku. Stocktończyk wygrał wówczas przez nokaut w drugiej rundzie.

– Nie wydaje mi się, żeby mocno się poprawił w porównaniu z naszą poprzednią walką – ocenił Nick. – Ja jestem natomiast o wiele lepszy w porównaniu z pierwszą walką. Widzę teraz uderzenia o wiele lepiej niż wtedy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Będzie musiał ciężko się napracować, aby trafić mnie czystym strzałem.

Komplet informacji o sobotniej gali UFC 266tutaj. Poniżej cała zapowiedź walki Diaza z Lawlerem.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply