„Nie obwiniam cię, ale w pewnym sensie jednak cię obwiniam” – Jared Cannonier krytycznie o Darrenie Tillu

Jared Cannonier potwierdził doniesienia, wedle których w marcu nie dojdzie do jego walki z Darrenem Tillem.

Na początku tygodnia Darren Till triumfalnie obwieścił, że zaakceptował walkę z Jaredem Cannonierem na okoliczność marcowej gali UFC 248 w Las Vegas. Dwa dni później Brytyjczyk zaapelował jednak do prezydenta Donalda Trumpa o pomoc w uzyskaniu wizy do Stanów Zjednoczonych, z czym ostatnimi czasy liverpoolski Goryl ma problemy – a to z uwagi na hotelowe i taksówkowe szaleństwa na Wyspach Kanaryjskich.

Dwa dni temu dziennikarz Brett Okamoto nieoficjalnie doniósł natomiast, że do pojedynku dwóch goryli – amerykańskiego i brytyjskiego – jednak podczas gali UFC 248 nie dojdzie.

Dziś sprawa jest już jasna. Jared Cannonier poinformował, że doznał kontuzji, jednocześnie nie oszczędzając Darrena Tilla.

– Cieszę się, że znalazłeś w sobie trochę odwagi i w końcu zaakceptowałeś walkę – napisał na Instagramie Amerykanin, zwracając się do Brytyjczyka. – W poniedziałek. Ledwie dwa dni po tym, jak całkowicie zerwałem mięsień piersiowy. Gdy doszło do tego w sobotę, byłem w Houston, aby rozmawiać o tym, jak nie chcesz zaakceptować walki. Gdybyś zgodził się na nią, gdy ci ją oferowali, zamiast celowo jej unikać, byłbym tego dnia w PHX, szykując się na skopanie ci tyłka. Nie obwiniam cię, ale w pewnym sensie jednak cię obwiniam. Tak czy inaczej we wtorek mam operację. Jeśli nadal będziesz w wadze średniej, zgłoszę się do ciebie jesienią. PS. Powidz swoim minionkom, żeby przestali mnie oznaczać w twoich durnych wpisach.Jared Cannonier znajduje się na fali trzech zwycięstw przez nokauty od czasu przejścia do kategorii średniej. Darren Till ma za sobą póki co jeden występ – zwycięski – w limicie 185 funtów, gdzie przeniósł się z wagi półśredniej.

Pojedynek ten miał spore znaczenie dla rozpiski gali UFC 248 – był bowiem gwarancją, że gdyby ktoś z duetu Israel AdesanyaYoel Romero wypadł z walki wieczoru, zastępstwo byłoby na miejscu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply