„Nie mogę się doczekać UFC 249, to będzie szaleństwo” – Justin Gaethje jednak zastąpi Khabiba Nurmagomedova?

Menadżer Khabiba Nurmagomedova i Justina Gaethje, Ali Abdelaziz zasugerował, że ten drugi wystąpi podczas gali UFC 249.

Wyróżniający się medialną oślizgłością i zawsze skory do zapędzania się w dziewicze rejony wulgarnych kłamstw – kilka dni temu doniesienia, wedle których Khabib Nurmagomedov przebywa w Dagestanie, skwitował publicznie mianem fake newsa – acz niezwykle skuteczny w pracy operacyjnej egipski menadżer Ali Abdelaziz czasami jednak w przypływie szczerości przemyci do mediów jakąś wieść nierozmijającą się z rzeczywistością.

Czy tak właśnie uczynił w jednym z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych? Tego nie wiadomo, ale jako że Egipcjanin jest zarówno menadżerem wspomnianego Khabiba Nurmagomedova, jak i Justina Gaethje, warto o tym wspomnieć.

Otóż, Abdelaziz zasugerował właśnie, iż Highlight wystąpi podczas gali UFC 249, publikując jego zdjęcie wraz z wymownym opisem.

– Nie mogę się doczekać UFC 249 – napisał Abdelaziz. – To będzie szaleństwo.

Justin Gaethje otrzymał tydzień temu propozycję walki z Tonym Fergusonem za zastępstwie za Dagestańskiego Orła. Wedle ówczesnych doniesień, wszystko wskazywało bowiem na to, że gala UFC 249 może ostatecznie odbyć się na terenie Stanów Zjednoczonych, podczas gdy mistrz przebywa obecnie w Dagestanie.
Na tę chwilę – do gali pozostały dwa tygodnie – nadal nie wiadomo, czy – i jeśli tak to gdzie – się ona odbędzie. Khabib Nurmagomedov w ostatnich dniach zapewniał, że jeśli tylko otrzyma lokalizację i będzie mógł opuścić Rosję, jest w pełni gotowy do walki.

Justin Gaethje również wyraził gotowość na starcie z Tonym Fergusonem. El Cucuy stwierdził natomiast kilka dni temu, że dopóki nie pozna miejsca gali, nie zaakceptuje pojedynku w zastępstwie z Highlightem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W klatce znaczy zero” – Khabib Nurmagomedov odpowiada na komentarz Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply