UFC

Nie jest sprawiedliwie, że po raz kolejny będą walczyć w Abu Zabi? Islam Makhachev odpowiedział na słowa Charlesa Oliveiry!

Islam Makhachev odpowiedział na słowa Charlesa Oliveiry, który uważa, że nie jest sprawiedliwe, iż do ich rewanżu dojdzie w Abu Zabi.
Gdy w czerwcu zdemolował Beneila Dariusha, torując sobie powrotną drogę do drugiej mistrzowskiej walki z Islamem Makhachevem, Charles Oliveira kategorycznie wykluczył, aby do rewanżu z Dagestańczykiem doszło w ramach październikowej gali UFC 294 w Abu Zabi. Twierdził, że to dla niego zbyt wczesny termin.

Szybko jednak okazało się, że Dana White i spółka za nic mają zdanie Brazylijczyka. Rewanżowe starcie pomiędzy Makhachevem i Oliveirą zostało zapowiedziane właśnie na okoliczność gali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Pomimo iż ostatecznie zgodził się na rewanż w Abu Zabi, Do Bronx nadal tu i ówdzie daje wyraz swojemu niezadowoleniu z takiego spraw obrotu. W wywiadzie, jakiego udzielił MyMMANews, poddał w wątpliwość decyzję matchmakerów o zorganizowaniu walki na UFC 294.

– Niekoniecznie uważam, aby to było sprawiedliwe, ale taka jest już ta gra – stwierdził. – To miejscówka mistrza. Rozdaje teraz karty. Idę po mój pas, gdziekolwiek się to nie odbędzie.

– Mając na karku 12 lat doświadczenia w tym sporcie, trochę się już nauczyłem, jak się tutaj poruszać. Wiedziałem, że szykują galę w Sao Paulo. Chciałem spróbować ich tam ściągnąć, ale jest, jak jest.

Wypowiedzi te Brazylijczyka nie uszły uwadze dagestańskiego mistrza, który w poniedziałek odniósł się do nich za pośrednictwem mediów społecznościowych.– Charlesie, poprosiłem o walkę latem w Stanach Zjednoczonych, ale UFC miało inne plany – napisał. – Podobnie jak ty, walczę dla UFC. Nigdy nie stawiam UFC warunków. Walczę tam, gdzie mi zaproponują.

– Ostatnio walczyłem w Australii na terenie pretendenta. Prosta sprawa. To, co mówisz, nie ma sensu.

Do pierwszej walki obu zawodników doszło w zeszłym roku. Makhachev zdominował wówczas i w drugiej rundzie poddał Oliveirę.
W drodze do rewanżu Brazylijczyk zapowiadał, że tym razem przyjedzie do Abu Zabi wcześniej, aby porządnie się zaaklimatyzować, ale wieść gminna niesie, iż na miejscu pojawi się dopiero tydzień przed galą.

This poll has ended (since 1 month).

Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 - kto wygra?

Islam Makhachev
50.24%
Charles Oliveira
49.76%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button