„Nie chcesz powiedzieć prawdy?” – Khabib tłumaczy przegrany wyścig z Abdelazizem (VIDEO)

Khabib Nurmagomedov i Ali Abdelaziz stanęli do wyścigu sprinterskiego, ale wygląda na to, że doszło do pewnego zabawnego nieporozumienia.

Dwa dni temu Khabib Nurmagomedov wylądował w San Jose, gdzie przez dwa miesiące będzie szlifował formę w drodze do mistrzowskiej walki z Tonym Fergusonem, która odbędzie się podczas zaplanowanej na 18 kwietnia w Brooklynie gali UFC 249.

Dagestańczyk ma już za sobą pierwsze treningi w American Kickboxing Academy oraz… sprinterską – przegraną! – rywalizację ze swoim egipskim menadżerem Alim Abdelazizem. Ten ostatnio nie omieszkał bowiem podzielić się nagraniem z wyścigu z mistrzem.

– Młody orzeł, mistrz UFC Khabib Nurmagomedov rzucił dziś wyzwanie prawdziwej choć starej afrykańskiej gazeli – napisał Abdelaziz – ale orzeł dowiedział się dzisiaj, że orły nigdy nie wyprzedzą afrykańskiej gazeli.

Gdy menadżer opublikował powyższe nagranie, w przestrzeni medialnej zaroiło się od żartów z Dagestańczyka, często okraszonych wymowną grafiką z „28-1”.
Okazuje się jednak, że zaprezentowany przez Egipcjanina wyścig nie był jedynym, jaki obaj odbyli. Nurmagomedov szybko odpowiedział na wpis swojego menadżera, przekonując, że prawda jest zupełnie inna od tej zaprezentowanej na nagraniu Abdelaziza – oraz prezentując własne video ze sprintu, w którym zostawił menadżera w tyle.

(aby obejrzeć kolejne nagrania, należy kliknąć strzałkę w prawo)

– Ali, podejdź tutaj – zawołał na powyższym filmie Khabib menadżera. – Co się wydarzyło?
– Jestem prawdziwą afrykańską gazelą. Rozumiecie?
– Nie, nie, nie…
– Prawdziwa afrykańska gazelą. Afrykańska gazela zabiła orła.
– Mam jedno pytanie –
powiedział Khabib. – Co się wydarzyło? Powiedz, proszę, prawdę.
– Pokonałem cię. Mam 42 lata, a pokonałem mistrza świata. Chwała Panu!
– Nie, nie, nie. Mam pytanie bracie: co się stało?
– Zmiażdżyłem cię, bracie.
– Ok. Nie chcesz powiedzieć prawdy?
– No co się stało?
– Mogę ci to pokazać, bracie.
– Zrobiliśmy trzy sprinty. 2-1. Wygrałem dwa razy, a ty raz oszukałeś.
– Dobra, pokażę wam to.Tak czy inaczej, mając na uwadze, że Dagestański Orzeł jest już w San Jose, w najbliższych 65 dniach – tyle zostało do jego walki z Tonym Fergusonem – na brak migawek z treningów oraz zabawnych interakcji mistrza z Danielem Cormierem narzekać nie będzie można.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply