UFC

Neil Magny i Diego Sanchez z nowymi walkami

Neil Magny praz Diego Sanchez poinformowali o podpisaniu kontraktu na swoje kolejne pojedynki. Póki co nie znamy nazwisk rywali.

Półśredni Neil Magny (17-4) oraz dryfujący między kategoriami półśrednią, lekką i ostatnio piórkową Diego Sanchez poinformowali na Twitterze, że wkrótce powrócą do oktagonu, nie ujawniając jednak nazwisk swoich rywali.

Podpisuję kontrakt, wkrótce duże ogłoszenie!

Serię siedmiu kolejnych zwycięstw Magny’ego przerwał Demian Maia, ale 28-latek szybko powrócił na ścieżkę zwycięstw, wypunktowując Ericka Silvę i Kelvina Gasteluma – obu przez niejednogłośną decyzję. Obecnie jest sklasyfikowany na 8. pozycji w rankingu kategorii półśredniej.

Wśród najbardziej prawdopodobnych rywali Magny’ego trzeba wymienić gotowego do powrotu po kontuzji Ricka Story’ego oraz Dong Hyun Kima. Wydaje się, że ten pierwszy ma na to nieco większe szanse.

Neil Magny, zróbmy to! Nie wyobrażam sobie lepszego zestawienia na powrót w 2016 roku. Marzec brzmi świetnie!

– napisał kilka dni temu Story.

Z kolei Diego Sanchez po nieudanej przygodzie z kategorią piórkową, zakończonej porażką z Ricardo Lamasem, zapowiedział powrót do kategorii lekkiej. Dziś natomiast poinformował o szybkim powrocie do oktagonu.

Trwają prace nad szybką walką powrotną, pora wejść w tryb ciągłego nokautu i pociąć trochę wakacyjną wagę.

Z kim najchętniej obejrzelibyście obu zawodników?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button