„Nazywam się pięść” – Jan Błachowicz opublikował efektowne fanowskie promo (VIDEO)

Jan Błachowicz przypomniał światu o swoich mistrzowskich aspiracjach, publikując stworzone przez fana promo ze swoimi najlepszymi akcjami.

W piątek Anthony Smith stwierdził, że Jan Błachowicz i Dominick Reyes w pełni zasługują na mistrzowski pojedynek z Jonem Jonesem.

Jednocześnie jednak Lwie Serce skrytykował postawę obu, zarzucając im brak medialnego zaangażowania w dążeniu do potyczki z Bonesem. Zwrócił uwagę, że gdy sam był bliski titleshota, harował medialnie jak zły, aby cały świat dowiedział się, że teraz jego kolej.

Czy Cieszyńskiemu Księciu wypowiedzi Amerykanina umknęły, czy też nie umknęły, nie wiadomo – ale w sobotę przypomniał światu o swoich mistrzowskich aspiracjach, publikując poniższe promo, do którego obejrzenia zachęcił Jona Jonesa.

Nazywam się pięść. Co sądzicie o tym fanowskim promo mojej potencjalnej walki przeciwko Jonowi Jonesowi?

Nie wiadomo póki co, kto będzie rywalem Jona Jonesa w jego kolejnej obronie tytułu 205 funtów.Wedle doniesień medialnych, Bones preferuje walkę z Cieszyńskim Księciem ponad rewanż z Dewastatorem – uważa bowiem, że werdykt sędziowski przyznający mu wówczas zwycięstwo nie był kontrowersyjny – ale właśnie ku tej drugiej opcji skłaniają się Dana White i spółka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply