Nate Diaz z uznaniem o zestawieniu Usman vs. Masvidal, Gilbert Burns reaguje

Gilbertowi Burnsowi nie przypadł do gustu komentarz, jakim Nate Diaz podzielił się ze światem na wieść o zestawieniu walki Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem.

W niedzielę oficjalnie ogłoszono, że Jorge Masvidal zastąpił Gilberta Burnsa w walce o tytuł mistrzowski wagi półśredniej z Kamaru Usmanem, która zwieńczy zaplanowaną na 11 lipca w Abu Zabi galę UFC 251.

Na zestawienie to z uznaniem zareagował ostatni przeciwnik Ulicznika z Miami Nate Diaz.

– Prawdziwe walki to lepsze walki – napisał młodszy ze stocktońskich braci.

Przytyk ten delikatny nie umknął uwadze Durinho, który szybko odpowiedział na wpis Amerykanina.
– Prawdziwe? – napisał Brazylijczyk. – Poturbowałbym cię! Porobiłbym cię w parterze i wyboksował… I dostałbyś liśćmi po pysku, więc nie opowiadaj o prawdziwych walkach.

Gilbert Burns musiał wycofać się z walki z Kamaru Usmanem z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Rozpędzony serią sześciu zwycięstw Durinho nie traci jednak dobrego humoru, wierząc, że jego czas niebawem nadejdzie.

Nate Diaz nie był widziany w akcji od czasu porażki z Jorge Masvidalem w listopadzie ubiegłego roku podczas nowojorskiej gali UFC 244. O jego planach powrotu póki co nic nie wiadomo.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply