Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.Doping w MMAUFC

Nate Diaz o wpadce dopingowej Jona Jonesa: „Dziwi mnie tylko jedna rzecz…”

Bezkompromisowy w ocenie sytuacji w MMA pod względem stosowania dopingu, Nate Diaz zabrał głos na temat oblanej kontroli antydopingowej Jona Jonesa.

Jak nietrudno się domyślić, Nate Diaz nie był zaskoczony szczególnie pozytywnym wynikiem kontroli antydopingowej Jona Jonesa, u którego przed galą UFC 214 wykryto turinabol. Stocktończyk od dawna – wspólnie ze swoim bratem Nickiem – przekonuje, że „wszyscy są na sterydach”.

Wierzę, że jest tak, jak mówiłem wcześniej – wierzę, że wszyscy są na sterydach, całe MMA.

– powiedział Diaz, zapytany o sytuację Jonesa w Against All Odds Podcast with Cousin Sal.

Ja i mój brat nie jesteśmy na sterydach i jest to przejebane. To poważna sprawa i nie sądzę, żeby się to kiedykolwiek skończyło. Tym, co mnie dziwi, jest to, że wszyscy są zdziwieni, że Jonesa złapano na sterydach, szczególnie, że to gość, który był już na tym łapany.

Nate Diaz: „Każdy, kto całkowicie skreśla Conora, błądzi”

Stocktończyk jest przekonany, że negatywne wyniki kontroli antydopingowych wielu zawodników nie są żadnym dowodem na ich niewinność.

Ci goście wiedzą, jak przechodzić testy.

– stwierdził.

Jakimś sposobem złapali na tym teście Jonesa, ale nie wiem, dlaczego, bo oni wszyscy dobrze wiedzą, jak przechodzić testy. Rozumiecie? Wiem wszystko od środka, wszystkie szczegóły i całe to gówno – oni wszyscy wiedzą, jak przejść testy. Nikogo już jednak nie powinno dziwić, jak łapią ludzi na sterydach. Kolejny do piachu.

Przed walkami z Conorem McGregorem Nate Diaz w otwarty sposób przekonywał, że Irlandczyk oczywiście również „jest na sterydach”. Teraz jednak na kilka dni przed starciem McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem stocktończyk podszedł do tematu odrobinę ostrożniej.

Nie zamierza szargać jego nazwiska w tym temacie.

– powiedział Nate, zapytany o McGregora.

Ale żebyście nie byli zaskoczeni, jeśli obaj są na sterydach. Kto wie. Nie powiem tego, chociaż w przeszłości mówiłem od początku, że wszyscy oni są na sterydach.

*****

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr. – analiza walki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button