UFC

Nate Diaz: „To nagranie jest dla ciebie i twojego zespołu”

Nate Diaz po raz kolejny zaprasza Conora McGregora do pójścia w trzecie oktagonowe tany.

Wyścig o usługi Conora McGregora zaostrza się. Raz za razem trzecim pasem mistrzowskim próbuje kusić go Tyron Woodley, który rywalizuje w tej materii z również regularnie nękającym Irlandczyka Floydem Mayweatherem Juniorem.

Teraz natomiast drugi bieg włącza Nate Diaz, który od dawna domaga się trylogii z McGregorem.

https://www.instagram.com/p/BOirc7AjaCP/

W pierwszej kolejności nigdy tak naprawdę nie chciał tam ze mną być. Od początku miał uknutą ucieczkę, a i tak został porobiony w ostatniej walce… To nagranie jest dla ciebie i twojego zespołu…

Stocktończyk niedawno wyjawił, że pracuje nad otrzymaniem licencji bokserskiej, a kilka dni temu ponownie stwierdził, że interesują go tylko i wyłącznie duże walki – przy innych życzy sobie $20 milionów za pofatygowanie się do telefonu.
Tymczasem McGregor, który po gali UFC 205 – zdobył na niej historyczny drugi pas mistrzowski, ubijając Eddiego Alvareza – zapowiedział dłuższy rozbrat z oktagonem, ostatnio zmienił zdanie, przekonując, że jego przerwa może okazać się jedynie świąteczną lub wakacyjną.

Z kolei Dana White raz za razem przekonuje w mediach, że trzecia dublińsko-stocktońska walka nie ma sensu, bo Diaz to kawał ogromnego półśredniego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button