UFC

Nate Diaz gotowy zlać dupę Andre Berto

Nate Diaz ma dość słów krytyki ze strony showbiznesu i środowiska bokserskiego po swoim zwycięstwie z Conorem McGregorem na UFC 196.

Nie wszyscy ucieszyli się ze zwycięstwa Nate’a Diaza z Conorem McGregorem na gali UFC 196. Wśród najbardziej znanych person ze świata showbiznesu, które otwarcie wyraziły swoje niezadowolenie ze zwycięstwa stocktończyka, byli między innymi piosenkarz Justin Bieber oraz raper Drake.

Bieber nie ogląda tego sportu, nie zna tego sportu.

– stwierdził Diaz w rozmowie z RollingStone.com.

Widziałem też kilku innych ludzi, wśród nich Drake’a i innych, którzy się wypowiadali. Jak możesz przedstawiać swoją opinię, jeśli gówno wiesz? Pokazujesz tylko brak wiedzy o sporcie. Typowali McGregora. Mainstream poszedł za nim, bo znają jego nazwisko lepiej, ale jeśli spojrzysz na mój rekord, na to, kim jestem, obejrzysz moje walki, wiedziałbyś (że wygram). Chyba, że dajesz się ponieść szumowi medialnemu. Oni wszyscy tak zrobili.

Każdy posiada swoje zdanie, ale nie mówiłbym nic o koszykarzach albo czymś takim, bo nie znam tego sportu.

Stocktończyk nie był też zadowolony, że kilku bokserów, w tym Andre Berto, faworyzowało Irlandczyka. Często pełniący rolę sparingpartnera w przygotowaniach do walk Andre Warda Diaz rzucił wręczy wyzwanie swoim krytykom ze świata boksu.

Widzę wielu bokserów dzielących się swoją opinią, co irytuje mnie najbardziej. Mówią, jakby wiedzieli, o co chodzi. Wszyscy ci bokserzy, którzy gadają bzdury o mnie, o moich umiejętnościach w ringu czy klatce – zleję im dupy w ringu bokserskim. Sparowałem w klubach bokserskich. Byłbym już dawno zawodowym bokserem, gdybym nie był uwiązany na wieki tym kontraktem . Robiłbym boks.

A teraz pojawiają się bokserzy opowiadający, jacy to byliby świetni. I niby wiedzą wszystko o tym, jak pracujemy rękami? Irytuje mnie, gdy słyszę tych wszystkich gości i ich krytykę. Szczególni Andre Berto. Gość w oczywisty sposób gówno wie albo nie śledzi tego sportu. Nie krytykuję twoich umiejętności bokserskich, więc trzymaj się z dala od moich.

Poniżej, dla kontrastu, wypowiedź Andre Warda na temat zwycięstwa Diaza z McGregorem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button