UFC

„Najlepszy bokser, po chu*u waflu!” – McGregor i Yan skomentowali występ Hollowaya!

Conor McGregor i Petr Yan skomentowali sobotnią walkę Maxa Hollowaya z Yairem Rodriguezem.

Wraz z powrotem do oktagonu Maxa Hollowaya jak bumerang powróciła też debata na temat najlepszego boksera w UFC – a status ten uzurpuje sobie nie tylko Hawajczyk, ale także jego pogromca sprzed lat Conor McGregor.

I to właśnie Irlandczyk w serii wpisów na Twitterze – szybko usuniętych – wyśmiał pięściarskiej umiejętności Błogosławionego, zwracając uwagę, że ten jest liderem nie tylko w statystyce zadanych uderzeń…

– Hej, Twitterze! – napisał Conor. – Dziś w oktagonie UFC do walki stanie zawodnik, który przyjął najwięcej uderzeń na głowę w historii UFC. Max Holloway. Nie mogę się doczekać jego walki.

– Najlepszy bokser, po chuju waflu – dodał potem. – Gość oberwał najwięcej razy w historii UFC! Wybaczcie, ale gość z największą liczbą przyjętych uderzeń nie jest najlepszym bokserem, pomimo że uwielbiam dzieciaka.

Na tym nie koniec, bo Irlandczyk opublikował też nagranie, na którym podczas zapowiedzi Maxa Hollowaya wojowniczo wędruje po pokoju, prężąc muskuły, niczym zwierz przygotowany do ataku.

Max Holloway skończył zawody z tarczą, pokonując po fantastycznym widowisku Yaira Rodrigueza, ale swoim zwyczajem przyjął grubo ponad 100 uderzeń. Po raz kolejny w sukurs przyszły mu tytanowa szczęka i żelazna kondycja.

Świat był zachwycony występem obu zawodników, ale Notorious głosu już po walce nie zabierał – w przeciwieństwie do Petra Yana, z którym, nawiasem mówiąc, ostatnio umawiał się na bokserski sparing. Sybirak najwyraźniej pod wielkim wrażeniem formy zaprezentowanej przez Błogosławionego nie był…

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po pokonaniu Pantery Max Holloway widzi trzy możliwe scenariusze – rewanżowe starcia z Conorem McGregorem lub mistrzem wagi lekkiej Charlesem Oliveirą albo trylogia z dzierżącym pas wagi piórkowej Alexandrem Volkanovskim.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button