„Mówiłem ci, że dostaniesz w pysk jak dziwka!” – Brian Ortega triumfuje po spoliczkowaniu koreańskiego muzyka (VIDEO)

Do przestrzeni medialnej trafiło nagranie, na którym widać, co działo się chwilę po tym, jak Brian Ortega spoliczkował tłumacza Chan Sung Junga.

Nie milkną echa incydentu, do jakiego miało dojść podczas gali UFC 248 w Las Vegas.

Przypomnijmy, że wedle doniesień, przeczekawszy, aż również przebywający wówczas w T-Mobile Arenie Chan Sung Jung oddali się – poszedł do toalety – Brian Ortega miał podejść do jego kolegi i tłumacza, a zarazem muzyka Raya Parka, policzkując go.

Powód? Pełniący rolę tłumacza Park miał podczas wywiadu z Koreańskim Zombie w programie Ariel Helwani’s MMA Show dodać pikanterii wypowiedziom Junga, zarzucając Ortedze miganie się od walki.

Teraz ekipa TMZ weszła w posiadanie nagrania, na którym nie widać co prawda momentu uderzenia, ale widać i słychać co dzieje się chwilę potem.– Hej, dostałeś plaskacza jak dziwka, ziomek! – krzyknął po wszystkim do Parka Ortega. – Mówiłem ci, że dostaniesz w pysk jak dziwka!

Po wszystkim T-City został wyprowadzony z hali.

Menadżer Chan Sung Junga poinformował, że sprawa została zgłoszona na policję. Natomiast Koreański Zombie w reakcji na incydent zapowiedział w mediach społecznościowych, że „zajebie” Briana Ortegę, gdy spotkają się w klatce.

Goszcząc w poniedziałkowej edycji programu Ariel Helwani’s MMA Show, Jay Park stwierdził, że zachowanie Amerykanina zupełnie go zaskoczyło i nie rozumie jego motywów. Potwierdził, że T-City podszedł do niego chwile po tym, gdy Koreański Zombie udał się do toalety.

Wbrew doniesieniom, muzyk zapewnił, że nigdy nie koloryzował wypowiedzi Junga, ani nie zachęcał go do trash-talku. Stwierdził nawet, że był fanem Ortegi i śledził go od dawna w mediach społecznościowych – i tym bardziej zdziwiło go jego zachowanie.

T-City póki co głosu w sprawie nie zabrał.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply