UFC

Mitchell vs. Fili oraz Strickland vs. Turman na październikowej gali UFC FN

Pojedynki Bryce’a Mitchella z Andre Filim oraz Seana Stricklanda z Wellingtonem Turmanem zostały dodane do rozpiski październikowej gali UFC FN.

Interesująco zapowiadające się starcie w kategorii piórkowej pomiędzy Brycem Mitchellem (13-0) i Andre Filim (21-7) zostało dodane do rozpiski gali UFC Fight Night zaplanowanej na 31 października w nieujawnionej jeszcze lokalizacji.

O zestawieniu pojedynku nieoficjalnie doniósł portal MMAJunkie.com.

25-letni Thug Nasty może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 4-0 w oktagonie UFC. W debiucie pokonał większościowo Tylera Diamonda, by następnie jednogłośnie wypunktować Bobby’ego Moffetta. W grudniu ubiegłego roku drugim w historii organizacji twisterem poddał Matta Saylesa. Ostatnio był widziany w akcji podczas majowej gali UFC 249, dominując na pełnym dystansie Charlesa Rosę.
Walczący pod sztandarem amerykańskiego giganta od siedmiu lat Andre Fili wygrał trzy z ostatnich czterech pojedynków, jedynej w tym okresie porażki doznając z rąk Sodiqua Yusuffa. Na zwycięskie tory wrócił podczas czerwcowej gali UFC Fight Night, niejednogłośnie wypunktowując Charlesa Jourdaina.

Pojedynek zapowiada się na klasyczną konfrontację grapplera w osobie Mitchella z uderzaczem w osobie Filiego. W parterze karty rozdawać będzie ten pierwszy, w stójce – ten drugi. Defensywa zapaśnicza Filiego stoi na solidnym poziomie, wobec czego przed Mitchellem stoi trudne zadanie. Natomiast presja, agresja i kondycja Bryce’a stanowić może poważny problem dla lubiącego walczyć w dystansie Andre.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Bryce Mitchell – 1.60
Andre Fili – 2.15

Wstępny typ:

Bryce Mitchell

Do rozpiski gali dodano też starcie w kategorii średniej pomiędzy powracającym do akcji po 2-letniej przerwie spowodowanej wypadkiem motocyklowym Seanem Stricklandem (20-3) i Wellingtonem Turmanem (16-4), który kilka tygodni temu został brutalnie znokautowany przez Andrewa Sancheza.
O pojedynku poinformował portal Combate.com.

Nie wiadomo, jak ciężki nokaut wpłynie na Brazylijczyka, ale jego agresja oraz parter – o ile się do niego odwoła i zdoła przenosić walkę na dół – mogą mocno uprzykrzyć życie Amerykaninowi.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Sean Strickland – 2.15
Wellington Turman – 1.60

Wstępny typ:

Wellington Turman

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

Rozpiska UFC Fight Night

Walka wieczoru

185 lbs: Anderson Silva (34-10) vs. Uriah Hall (15-9)

Pozostałe

265 lbs: Greg Hardy (6-2) vs. Maurice Greene (9-4)
185 lbs: Krzysztof Jotko (22-4) vs. Makhmud Muradov (24-6)
145 lbs: Bryce Mitchell (13-0) vs. Andre Fili (21-7)
205 lbs: Dustin Jacoby (12-5) vs. Justin Ledet (9-3)
125 lbs: Raulian Paiva (20-3) vs. Amir Albazi (13-1)
135 lbs: Adrian Yanez (11-3) vs. Aaron Phillips (12-4)
125 lbs: Cortney Casey (9-8) vs. Priscila Cachoeira (9-3)
185 lbs: Sean Strickland (20-3) vs. Wellington Turman (16-4)

*****

„Śmieci jednego są skarbem dla drugiego” – Jones reaguje na mistrzowski status walki Błachowicz vs. Reyes

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button