Mistrz M-1 Global odpowiada na wyzwanie Rafała Kijańczuka


Zasiadający na tronie wagi półciężkiej M-1 Global Khadis Ibragimov odpowiedział na wyzwanie do walki rzucone mu przez Rafała Kijańczuka.

Ubiwszy w sobotę Gigę Kukhalashviliego i tym sposobem wygrawszy siódmą walkę w karierze – w tym trzecią pod sztandarem M-1 GlobalRafał Kijańczuk rzucił wyzwanie zasiadającemu na tronie wagi półciężkiej rosyjskiej organizacji Khadisowi Ibragimovowi.

Dagestańczyk najwyraźniej zaakceptował je, na co wskazuje jego wpis w mediach społecznościowych.

Rafale Kijańczuku, śledzisz mnie, ale ja o tobie nie wiedziałem. Może dlatego, że byłeś daleko za mną. Teraz, tak, zbliżyłeś się, więc akceptuję twoje wyzwanie! Mam nadzieję, że dojdzie do walki i będziesz walczył ze mną tak wściekle, jak rzuciłeś mi wyzwanie!
Odpowiedź 23-letniego mistrza nie uszła uwadze polskiego zawodnika.

➡️ Nie mam nic więcej do dodania😉 mam nadzieję że dojdzie do tej walki i po nowym roku będę mógł zacząć przygotowania do największego wyzwania w karierze. Ale póki co mamy czas świąteczny i chcę się nim nacieszyć😃

Póki co nie wiadomo nic o terminie pojedynku. Wiadomo natomiast, że Kijańczuk najchętniej starłby się z Ibragimovem w marcu lub kwietniu.

*****

Niepokonani polscy zawodnicy MMA – grudzień 2018


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *