Absolute Championship BerkutPolskie MMARosyjskie MMA

Mindaugas Verzbickas dusi Kamila Gniadka – video

Mindaugas Verzbickas pokonał kolejnego Polaka – tym razem jego łupem padł Kamil Gniadek podczas gali ACB 63.

Mindaugas Verzbickas (14-4-2) odniósł drugie z rzędu zwycięstwo, poddając na gali ACB 63 w Ergo Arenie Kamila Gniadka (12-5-1).
Verzbickas rozpoczął bardzo ostro, od razu ruszając z mocnymi szarżami. Zainkasował kilka ciosów w kontrze, ale dopiął swego i przyszpilił Gniadka do siatki, tam walcząc o obalenie. Jednak to Berserker świetnie wyniósł Litwina, efektownie kładąc rywala na deskach, gdzie błyskawicznie zaszedł Verzbickasowi za plecy, zakładając mu trójkąt na brzuchu. Litwon próbował aktywnie pracować, aby rozpiąć uchwyt i odwrócić pozycję, ale inkasował wiele ciosów zza pleców. Minęła połowa rundy. Gniadek spróbował duszenia, ale Verzbickas wybronił się.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/881208448930770944

Litwin zaatakował bardzo ostro na otwarcie drugiej rundy, chwytając kopnięcie Gniadka i posyłając go z ciosem na deski. Tam jednak po krótkiej kotłowaninie Polak znalazł się ponownie za plecami rywala, ale tylko na chwilę. Ten bowiem zdołał go z siebie zrzucić, atakując następnie pod siatką brabo. Oplótł szyję rywala długimi kończynami i zmusił go do klepania.

Video za Jolassanda

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/881209946301505536

Mindaugas Verzbickas zwycięża w ten sposób drugą z rzędu walkę pod banderą czeczeńskiej organizacji i jednocześnie przerywa serię czterech kolejnych wiktorii Kamilowi Gniadkowi.

Cała walka poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=O9NZjzoQCcM

*****

ACB 63 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button