UFC

Mike Perry: „Jestem gotowy, żeby zostać mistrzem”

Mike Perry zapowiada drogę po złoto kategorii półśredniej po tym, jak na gali UFC on FOX 22 rozprawi się z Alanem Joubanem.

Przygodę z UFC rozpoczął od dwóch efektownych nokautów, a dziś w nocy wejdzie do oktagonu po raz trzeci, na gali UFC on FOX 22 mierząc się Alanem Joubanem. Mike Perry, bo o nim oczywiście mowa, wybiega już jednak dalej, odsłaniając swoje kolejne plany.

Po tym, jak znokautuję Alana Joubana w pierwszej rundzie naszej sobotniej walki w Sacramento, chcę kogoś z czołowej piętnastki.

– zapowiedział ciężkoręki 25-latek.

Wezmę walkę z najwyżej sklasyfikowanym rywalem spośród tych, które mi dadzą. Jestem gotowy, żeby piąć się w górę i zostać mistrzem kategorii półśredniej UFC. Zanim do tego dojdzie, będę demolował każdego na swojej drodze.

Uchodzący za krzyżówkę Phila Baroniego z Nickiem Diazem niepokonany Platinum nie poprzestał na ogólnikach. Zapytany o konkretne nazwiska, nie zawahał się, wskazując Donalda Cerrone, Tyrona Woodley’a, Matt Browna i Robbiego Lawlera.

Mogę walczyć z każdym z tych starych zawodników. Wszyscy są już starzy i łamią się. Czas, aby świeża krew przejęła kategorię półśrednią i ja to rozpocznę.

– zapowiedział Perry.

Od dawna te nazwiska chodzą mi po głowie. Gdy znokautuję Joubana, wyzwę do walki pewne nazwiska i powiem UFC, żeby podano mi je na platynowym talerzu. Na pewno więc dojdzie do tych walk. Z jednym z nich będę się wkrótce bił i sprzątn go szybko.

*****

Przed UFC on FOX 22 polecamy także:

Kompendium wiedzy – UFC on FOX 22

Typowanie UFC on FOX 22 – VanZant vs. Waterson

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button