Polskie MMAUFC

Michał Oleksiejczuk ubija w Pradze Giana Villante – VIDEO

Michał Oleksiejczuk potwierdził nie lada talent, pokonując zaprawionego w bojach weterana Giana Villante podczas praskiej gali UFC on ESPN+ 3.

Powracający do akcji po rocznym zawieszeniu Michał Oleksiejczuk (13-2) znokautował w pierwszej rundzie Giana Villante (17-11) podczas gali UFC on ESPN+ 3 w Pradze.
Michał rozpoczął agresywniej, trafiając lewicą. Villante odpowiedział prawicą i lowkingiem. Nasz zawodnik mobilny, aktywny. Inkasuje jednak kolejnego lowkinga, a potem srogiego prawego. Oleksiejczuk niewiele sobie jednak z tego robi, nacierając jak zły. Inkasuje kolejną prawicę, ale odpowiada soczystym lewym. Kolejny lewy Polaka. Nasz zawodnik podkręca tempo, wywiera coraz większą presję. Doskakuje z lewym na wątrobę, którego Villante próbuje skontrować prawym na górę – nasz zawodnik unika jednak ciosu Amerykanina, a jego lewica wchodzi czysto, wywołując meksykańskie fale na korpusie rywala! Villante opada na deski, ma dość! Uderzenia Polaka! Koniec!

https://twitter.com/jginger77/status/1099410581432516608

24-letni Michał Oleksiejczuk powraca w ten sposób z przytupem do rywalizacji w oktagonie, dołączając do Mauricio Shoguna Ruy i Toma Lawlora, którzy jako jedyni znokautowali w UFC Giana Villante.

*****

UFC Praga: Błachowicz vs. Santos – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button