KSWPolskie MMA

„Weryfikacja” – Michał Kita zabrał głos po porażce Szymona Bajora na KSW 84! Wyjaśnił, dlaczego dostał on walkę o pas!

Michał Kita zabrał głos po nieudanym występie Szymona Bajora w walce wieczoru gali KSW 84 w Gdyni, gdzie rzeszowianin przegrał przed czasem z Philem De Friesem.
W drodze do gali KSW 84 w Gdyni nie oszczędził między innymi Szymona Bajora Michał Kita, który w zasadzie wprost zarzucił mu tchórzostwo.

– Później się kibice dziwią, jak to jest, że np. Artur Szpilka, Arek Wrzosek czy Szymon Bajor (ku przypomnieniu, pierwszy i jedyny w historii zawodnik co zrobił medialną kupę, przyznając się na wizji, że nie zawalczy ze mną, bo się boi) mówią w mediach, że mogą walczyć z każdym z rankingu i do tych walk nie dochodzi! – napisał przed dwoma tygodniami zabrzanin.

– Zdejmijcie z nich ten „parasol ochronny” i możliwość wybierania sobie przeciwnika, a szybko zweryfikuje się, czy prawdziwy wojownik czy medialny pozer?! Jakby co macie moje namiary!
W walce wieczoru gali KSW 84 Szymon Bajor przegrał z mistrzem wagi ciężkiej Philem De Friesem przez poddanie w końcówce drugiej rundy. Na przestrzeni pojedynku Polak miał kilka dobrych momentów w stójce, ale nie był w stanie sprostać sile, zapasom i parterowi Brytyjczyka.

W niedzielę Masakra zabrał w mediach społecznościowych głos na temat nieudanego występu rzeszowianina.

– Do wszystkich tych, co słusznie byli zdziwieni, iż Szymon dostał walkę o pas bez weryfikacji kogoś z rankingu! – napisał. – Dzieje się tak, gdyż „ekspertem” dalej zwanym „dziennikarzem” (propagandystą osobistych sympatii) zostaje między innymi „monter kablówek”

– PS. Szymon, pozdrów swojego terapeutę, który mnie obserwuje na SM od dnia rozpoczęcia waszej współpracy. Dużo zdrowia i odwagi, Szymon.

Wpis ten Michał uzupełnił o tagi: KSW84, weryfikacja, OrzełUpadł.43-letni Masakra ostatni pojedynek stoczył w lutym tego roku, pokonując Daniela Omielańczuka. Powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach. Zabrzanin jest sklasyfikowany na 4. miejscu w rankingu wagi ciężkiej.

Wydaje się, że życzenia odwagi, jakie na końcu swojego wpisu przekazał Bajorowi Kita, stanowić mogą przesłankę wskazującą na to, że zabrzanin chętnie stanąłby w szranki z rzeszowianinem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button