Bellator

Michael Page vs. Evangelista Cyborg na Bellatorze 158

Evangelista Cyborg Santos zastąpi Fernando Gonzaleza, stając na gali Bellator 158 naprzeciwko Michaela Page’a.

Niepokonany Michael Page (10-0) ostatecznie na gali Bellator 158, która odbędzie się 16 lipca w Londynie, zmierzy się z brazylijskim weteranem Evangelistą Cyborgiem Santosem (21-17), zastępującym Fernando Gonzaleza. Ten ostatni wycofał się z walki z powodu problemów wizowych. Informację nieoficjalnie podał portal WhoaTV.com.

29-letni Brytyjczyk to jeden z najefektowniej walczących zawodników na świecie. Pod banderą Bellatora stoczył już pięć zwycięskich pojedynków, cztery z nich kończąc w pierwszej rundzie. Ostatnio widziany był w akcji na gali Bellator 153, szybko poddając Jeremiego Holloway’a.

38-letni Brazylijczyk po słabych latach 2011-2014, w ciągu których przegrał trzy z czterech walk, 2016 rozpoczął od dwóch zwycięstw, pokonując na gali Legacy FC Artensa Younga oraz w debiucie w Bellatorze Brennana Warda. W maju, biorąc walkę w zastępstwie, przegrał jednak na gali Bellator 154 z Saadem Awadem.

Wcześniej z rozpiski Bellatora 158 zdjęto Josha Koschecka, który miał zmierzyć się z Paulem Daley’em (38-13-2). Zastąpił go Douglas Lima (26-6).

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button