UFC

Michael Bisping ruga Vitora Belforta za wyzwanie „rzucone” CM Punkowi

Mistrz kategorii średniej Michael Bisping spuścił medialny psy wojny, nie szczędząc „uprzejmości” Vitorowi Belfortowi.

Pomimo tego, że Vitor Belfort śmiał się od ucha do ucha, rzucając wyzwanie CM-owi Punkowi, z którym jakoby chciał zmierzyć się w swojej ostatniej walce w kontrakcie z UFC, zasiadający na tronie kategorii średniej Michael Bisping podszedł do tematu śmiertelnie poważnie, nie zostawiając na Brazylijczyku suchej nitki.

To pokazuje, jak wielką ci*ą jest Vitor Belfort. To wskazuje na wielką ci*ę, która bierze sterydy przez całą karierę.

– zawyrokował Hrabia w podcaście Believe You Me.

Jeśli bierzesz koks, jesteś pie*doloną ci*ą, bo jesteś tak słaby mentalnie, że czujesz, że nie możesz wyjść tam i bić się z tymi ludźmi na równych warunkach, bo dostałbyś po dupie. Trapi cię to, więc idziesz na skróty, próbujesz oszukiwać, myślisz: „Wezmę te sterydy, a one zbudują moje mięśnie i pozwolą mi się lepiej regenerować”.

I rzeczywiście dają ci przewagę. Dają ci fizyczną i psychologiczną przewagę. Ale jeśli jej potrzebujesz, jesteś tchórzem, pie*doloną ci*ą, oszustem. Bierzesz sterydy całą karierę, potem dostajesz po dupie, więc wyzywasz CM Punka? Nie jestem zaskoczony, sku*wiele. To proste i jasno mówi o tym, jaki charakter ma Vitor Belfort i jakim jest mężczyzną. Nie odlałbym się na niego, nawet gdyby, ku*wa, cały płonął.

Obaj zawodnicy spotkali się w oktagonie w styczniu 2013 roku za czasów, gdy stosowanie testosteronowej terapii zastępczej (TRT) było jeszcze dopuszczone, z czego korzystał Brazylijczyk, który w drugiej rundzie kopnięciem na głowę znokautował Brytyjczyka, jednocześnie trwale uszkadzając jego oko.

Co ciekawe, w tym samym podcaście Bisping sam rzucił wyzwanie przebąkującemu o powrocie do oktagonu… Mattowi Hughesowi. Wyjaśnił jednak chwilę potem, że jest to tylko żart – najwyraźniej jednak wyzwanie Belforta względem Punka potraktował zupełnie inaczej.

https://www.youtube.com/watch?v=Pr46tLkm4cI

*****

Ile Joanna Jędrzejczyk mogła zarobić w 2016 roku – analiza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button