UFC

Menadżer: „Conor trenował, jest teraz w świetnej formie i jest gotowy na kolejne wyzwanie”

Zarządzający karierą Conora McGregora Audie Attar zabrał głos na temat najbliższych sportowych planów Irlandczyka.

Po tym, jak Conor McGregor zostawił za sobą wszelkie prawne problemy wynikające ze słynnego kwietniowego ataku na autobus w Brooklynie – został ostatecznie ukarany pięcioma dniami prac społecznych i kursem kontrolowania gniewu – jego menadżer Audie Attar opowiedział obszernie, choć w niezwykle dyplomatyczny sposób, o sportowej przyszłości Irlandczyka.

Wracamy do rozmów z UFC.

– powiedział Audie Attar w rozmowie z Arielem Helwanim, którego ekipę ESPN nękał niejaki Robbie Fox, paradując z transparentem Free Conor.

Toczyliśmy rozmowy w ostatnich tygodniach i myślę, że teraz, gdy ta sprawa jest już za nami, sprawa nabierze rozpędu. Myślę, że wszyscy chcą powrotu starych dobrych czasów, że tak to ujmę. Wiem, że Conor trenował. Jest teraz w świetnej formie i jest gotowy na kolejne wyzwanie. Kiedy do tego dojdzie, zobaczymy. Negocjacje będą kontynuowane i gdy je sfinalizujemy, będziemy znać datę jego powrotu do oktagonu.

Najbardziej prawdopodobnym rywalem na okoliczność potencjalnego powrotu Conora McGregora jest oczywiście zasiadający na tronie kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov, co też menadżer Irlandczyka potwierdził.

To prawdopodobny rywal na ten moment.

– powiedział.

Coś się może zmienić, ale na tę chwilę to prawdopodobny rywal. Zobaczymy, jak potoczą się negocjacje.

Audie Attar zapowiedział, że jego klient chce powrócić do oktagonu w tym roku i rozmowy zmierzają w dobrym kierunku. Nie wykluczył jednocześnie żadnego terminu – łącznie z listopadowym podczas gali UFC 230 w Nowym Jorku.

Helwani potwierdził jednak doniesienia sprzed wielu tygodni o możliwym zorganizowaniu walki Nurmagomedova z McGregorem podczas październikowej gali UFC 229 w Las Vegas.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #25 – UFC Hamburg

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button