UFC

Matt Brown vs. Bryan Barberena i Brad Tavares vs. Brendan Allen na grudniowej gali UFC FN

Grudniowa gala UFC Fight Night została uzupełniona o dwa pojedynki – Matta Browna z Bryanem Barbereną i Brada Tavaresa z Brendanem Allenem.

Pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy Mattem Brownem (23-18) i Bryanem Barbereną (15-8) został dodany do rozpiski gali UFC Fight Night, która odbędzie się 4 grudnia w Las Vegas.
O zestawieniu walki nieoficjalnie doniósł portal MMADNA.nl.
40-letni już Nieśmiertelny powraca po efektownym zwycięstwie przez nokaut z Dhiego Limą, którego ustrzelił podczas czerwcowej gali UFC Fight Night. Powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażkach z Miguelem Baezą przez nokaut i Carlosem Conditem przez decyzję.

Bryan Barberena serii zwycięstw nie zanotował od 2016 roku. W ostatnich latach częściej przegrywa, niż wygrywa. Dość powiedzieć, że spośród czterech ostatnich występów aż trzy skończył na tarczy. Jedyne zwycięstwo w tym okresie odniósł przed rokiem z Anthonym Ivym. Ostatnio gościł w oktagonie w lipcu, przegrywając większościowo z Jasonem Wittem.Matt Brown to nadal bardzo niebezpieczny zawodnik, ale wydaje się, że jego odporność i szczególnie kondycja poszły ostatnimi czasy mocno w dół. Faworytem będzie tutaj młodszy, aktywny Bryan Barberena.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Matt Brown – 2.50
Bryan Barberena – 1.50

Wstępny typ:

Bryan Barberena
Z kolei nieco wcześniej rozpiskę grudniowej gali UFC Fight Night uzupełniono o starcie w wadze średniej pomiędzy rozpędzonymi serią dwóch zwycięstw zawodnikami – Brendanem Allenem (17-4), który pokonywał Punahele Soriano i Karla Robersona, oraz zaprawionym w bojach Bradem Tavaresem (19-6), który w pokonanym polu zostawiał Omariego Akhmedova i Antonio Carlosa Juniora.
Ostatnimi czasy Allen mocno poprawił swoje umiejętności stójkowe, ale czy wystarczy to na mocnego kickboksera ze ślicznym lewym prostym i świetną defensywą zapaśniczą, jakim jest Tavares?

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Brendan Allen – 2.15
Brad Tavares – 1.70

Wstępny typ:

Brad Tavares

Rozpiska UFC FN

155 lb: Brad Riddell (10-1) vs. Rafael Fiziev (10-1)
170 lb: Matt Brown (23-18) vs. Bryan Barberena (15-8)
155 lb: Claudio Puelles (10-2) vs. Chris Gruetzemacher (15-4)
205 lb: Jimmy Crute (12-2) vs. Jamahal Hill (8-1)
115 lb: Mallory Martin (7-4) vs. Montserrat Ruiz (10-2)
185 lb: Brad Tavares (19-6) vs. Brendan Allen (17-4)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button