UFC

Mateusz Rębecki wraca do oktagonu! W czerwcu podczas gali UFC Fight Night w Jacksonville Polak zmierzy się z Loikiem Radzhabovem!

Mający za sobą zwycięski debiut pod sztandarem UFC Mateusz Rębecki powróci do oktagonu w ramach czerwcowej gali UFC Fight Night w Jacksonville.

Wszystko wskazuje na to, że były mistrz wagi lekkiej FEN Mateusz Rębecki (17-1) zna już szczegóły swojej kolejnej walki. Polak stoczy ją 24 czerwca w Jacksonville w ramach gali UFC Fight Night, stając w szranki z Loikiem Radzhabovem (17-4-1).

O zestawieniu pojedynku nieoficjalnie doniósł dziennikarz Alex Behunin.

Mateusz Rębecki utorował sobie drogę do UFC w sierpniu zeszłego roku, w ramach gali Contender Series poddając Rodrigo Lidio. W styczniu stoczył swój debiutancki bój, dominując na pełnym dystansie Nicka Fiore. Chińczyk może pochwalić się passą aż czternastu kolejnych zwycięstw, będąc niepokonanym od dziewięciu prawie lat.

Loik Radzhabov to dwukrotny finalista turnieju PFL w sezonach 2019 oraz 2021. Obie finałowe walki skończył jednak na tarczy, ulegając w 2019 roku Natanowi Schulte i w 2021 roku Raushowi Manfio. Obecnie może pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu. Ostatnie odniósł w marcu, we wziętym w zastępstwie pojedynku pokonując na punkty Estebana Ribovicsa.

Pochodzący z Tadżykistanu 32-latek to przede wszystkim silny jak tur zapaśnik. Wydaje się natomiast, że Polakowi może starczy zapasów, aby utrzymać walkę na nogach, gdzie powinien rozdawać karty. Radzhabov to jednak kawał twardziela, który jeszcze nigdy w prowadzonej od ponad dekady karierze nie przegrał przed czasem.

Ten sondaż jest zakończony (od 1 rok).

Mateusz Rębecki vs. Loik Radzhabov - kto wygra?

Mateusz Rębecki
89.51%
Loik Radzhabov
10.49%

Przewidywane kursy bukmacherskie


Mateusz Rębecki – 1.55
Loik Radzhabov – 2.45

Wstępny typ

Mateusz Rębecki

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

145 lb: Ilia Topuria (13-0) vs. Josh Emmett (18-3)

Pozostałe

125 lb: Tatsuro Taira (13-0) vs. Kleydson Rodrigues (8-2)
125 lb: Amanda Ribas (11-3) vs. Maycee Barber (12-2)
185 lb: Punahele Soriano (9-3) vs. Sedriques Dumas (7-1)
155 lb: Mateusz Rębecki (17-1) vs. Loik Radzhabov (17-4-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button