UFC

Starcie spod znaku zmiany warty! Ilia Topuria wystąpi w walce wieczoru czerwcowej gali UFC Fight Night – jego rywalem będzie Josh Emmett!

Kroczący od oktagonowego mordu do oktagonowego mordu Ilia Topuria w czerwcu stanie do pierwszej w karierze walki wieczoru pod sztandarem UFC.
Pojedynek w czubie wagi piórkowej pomiędzy niepokonanym w zawodowej karierze Ilią Topurią (13-0) i byłym pretendentem do tymczasowego pasa Josem Emmettem (18-3) odbędzie się 17 czerwca, wieńcząc galę UFC Fight Night. Nie wiadomo póki co, gdzie wydarzenie będzie miało miejsce.

O zestawieniu gruzińsko-amerykańskiego starcia doniósł nieoficjalnie dziennikarz Alvaro Colmenero.
Idący jak burza hiszpański Gruzin ma na koncie pięć zwycięstw pod sztandarem amerykańskiego giganta, w tym cztery przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, koncertowo demolując i poddając niepokonanego wcześniej Bryce’a Mitchella. Wiktorią tą zapewnił sobie awans na 9. miejsce w rankingu kategorii piórkowej.

Okupujący 5. pozycję w klasyfikacji Josh Emmett ostatni pojedynek stoczył w lutym tego roku, ulegając przez poddanie w starciu o tymczasowy pas Yairowi Rodriguezowi. Tym samym jego seria pięciu zwycięstw – miedzy innymi z Calvinem Kattarem – dobiegła końca.

Mając na uwadze, że 26-letni El Matador rozwija się z walki na walkę, podczas gdy starszy od niego o dwanaście aż lat Josh Emmett najlepsze lata kariery może mieć za sobą, trudno nie faworyzować tutaj Gruzina. Jego przewaga szybkości w stójce powinna być bardzo wyraźna. Na pewno jednak Topuria będzie musiał bardzo uważać w szermierce na pięści i kopnięcia – Emmett ma bowiem z czego przyłożyć, a i jego atomowe lowkingi mogą stanowić dla Gruzina zagrożenie. El Matador nigdy wcześniej nie walczył też na 5-rundowym dystansie. Tym niemniej…

Przewidywane kursy bukmacherskie


Ilia Topuria – 1.35
Josh Emmett – 2.90

Wstępny typ

Ilia Topuria

This poll has ended (since 1 month).

Ilia Topuria vs. Josh Emmett - kto wygra?

Ilia Topuria
91.75%
Josh Emmett
8.25%Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

145 lb: Ilia Topuria (13-0) vs. Josh Emmett (18-3)

Pozostałe

125 lb: Jimmy Flick (16-6) vs. Alessandro Costa (12-3)
125 lb: Teraza Bleda (6-1) vs. Gobriella Fernandes (8-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button