Polskie MMAUFC

Mateusz Gamrot z nowym kontraktem z UFC! Zna już rywala i datę na czwartą walkę w oktagonie!

Czołowy polski lekki Mateusz Gamrot poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu nowych kontraktów – z UFC i na czwartą walkę.
Mateusz Gamrot niebawem powróci do oktagonu UFC – i to uzbrojony w nowy kontrakt z amerykańskim gigantem! Poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.
– Nowy kontrakt na więcej walk oraz kontrakt na walkę podpisany! – napisał Polak. – Wkrótce pewnie więcej info kiedy i z kim.

Dotychczasowy kontrakt Gamera z UFC obejmował cztery walki, ale jak widać, zanim dobiegł końca, matchmakerzy amerykańskiego giganta zadbali o dalsze oktagonowe usługi Polaka, dobijając z nim i reprezentującym go Danem Lambertem targu w sprawie nowej umowy – zapewne korzystniejszej finansowo.

Kudowianin rozpoczął przygodę z UFC w zeszłym roku, po wyrównanej walce doznając pierwszej zawodowej porażki w karierze – uległ niejednogłośnie Gurmowi Kutateladze.

Niepowodzenie to reprezentant ATT i Czerwonego Smoka powetował sobie w kwietniu tego roku, nokautując w drugiej rundzie zawodów Scotta Holtzmana. Po raz ostatni był natomiast widziany w akcji w lipcu, najszybszą kimurą w historii UFC – potrzebował na nią ledwie 65 sekund – poddając Jeremy’ego Stephensa.Kilka tygodni temu Mateusz Gamrot zaprosił w oktagonowe tany Drewa Dobera, ale Amerykanin nie odpowiedział na rzuconą mu rękawicę. Z kolei przed dwoma tygodniami Polak poinformował o otrzymaniu propozycji nowej walki, obwieszczając, że „jest grubo”. Czy teraz podpisał kontrakt na ten właśnie pojedynek, czy też na jakiś inny – póki co nie wiadomo.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

We wrześniu w obszernej analizie potencjalnych rywali na czwartą walkę Mateusza Gamrota w UFC wskazaliśmy na wspomnianego Drewa Dobera oraz Diego Ferreirę jako najbardziej prawdopodobne opcje. Poniżej Top 10 naszych przewidywań.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button