UFC

Mateusz Gamrot reaguje na $300-tysięczne bonusy na UFC 300, podekscytowany elektryzującymi walkami: „Okaże się, kto będzie następny dla mnie”

Mateusz Gamrot będzie śledził galę UFC 300 z wielkim zainteresowaniem – Polak prognozuje bowiem, że wyłoni ona jego kolejnego przeciwnika.

Podobnie jak rzesze fanów MMA na całym świecie, także i Mateusz Gamrot nie może doczekać się jubileuszowej gali UFC 300! Polak nie pozostawił co do tego wątpliwości w najnowszym krótkim nagraniu, jakie opublikował w mediach społecznościowych.

Już w sobotę, siedem lat po UFC 200, w Las Vegas odbędzie się długo wyczekiwana gala UFC 300, nafaszerowana fantastycznymi zestawieniami. Dość powiedzieć, że w rozpisce znajdziemy aż dwunasty byłych lub obecnych mistrzów, w tym aż czterech zawodników z rankingu Top 15 P4P. O sile karty walk najlepiej zresztą świadczy starcie, które otworzy galę pomiędzy dwoma byłymi mistrzami, Deivesonem Figueiredo i Codym Garbrandtem.

W piątek Mateusz Gamrot opublikował na Instagramie krótki film, nie ukrywając dużego zainteresowania UFC 300.

– Gruby weekend przed nami – powiedział Gamer. – UFC 300. Dużo elektryzujących walk. Ale też dużo się okaże po tym weekendzie – kto będzie następny dla mnie. Oglądam więc z dużym zaciekawieniem.

– Dajcie znać w komentarzach, jak przewidujecie jutrzejsze pojedynki – kto wygra, kto przegra.

Mateusz Gamrot jest obecnie sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu kategorii lekkiej. Polak wygrał trzy walki z rzędu i siedem z ostatnich ośmiu. Ostatnio był widziany w akcji w marcu, pokonując w ramach UFC 299 Rafaela dos Anjosa jednogłośną decyzją sędziów.

Polski zawodnik ma nadzieję, że w kolejnym pojedynku stanie w szranki z przeciwnikiem sklasyfikowanym wyżej. Na oku ma dwie walki, które odbędą się podczas sobotniej gali UFC 300Justina Gaethje z Maxem Hollowayem oraz Charlesa Oliveiry z Armanem Tsarukyanem. Wierzy, że jeden z przegranych może być jego kolejnym rywalem.

Wymarzonym oponentem dla Gamera jest Do Bronx, choć… Polak poddaje w wątpliwość takie zestawienie, bo prognozuje, że były mistrz pokona Armana Tsarukyana przez poddanie – a to oczywiście oznaczać będzie dla niego powrót do gry o tron.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej promującej wydarzenie sternik amerykańskiego giganta Dana White ogłosił, że na okoliczność UFC 300 kwota bonusów zostanie zwiększona z dotychczasowych $50 tys. do zawrotnych $300 tys.

– Danka ogłosił kozackie bonusy, więc myślę, że to na pewno dodatkowa motywacja – skomentował Gamer.

– Miłego weekendu życzę wszystkim. Pozdrawiam serdecznie!

Analizy i typy na UFC 300:

Pereira vs. Hill – analiza i typ
Oliveira vs. Tsarukyan – analiza i typ
Gaethje vs. Holloway – analiza i typ
Prochazka vs. Rakić – analiza i typ

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button