„Marzy mi się taka walka” – Cody Garbrandt o potencjalnym starciu z Mannym Pacquiao


Znajdujący się obecnie w trudnym momencie kariery były mistrz kategorii koguciej UFC Cody Garbrandt z nieskrywaną przyjemnością poszedłby na ringową szermierkę z Mannym Pacquiao.

Przegrawszy przez nokauty dwa razy z TJ-em Dillashawem, Cody Garbrandt wypadł z rozgrywki o najwyższe cele w kategorii koguciej UFC – i nie wróci do niej, dopóki na tronie zasiadał będzie jego dwukrotny oprawca.

Ba, póki co nie wiadomo też nic o potencjalnym powrocie No Love do regularnych treningów – o oktagonie UFC nie wspominając. To jednak nie wszystko, bo Garbrandt na jakiś czas powyłączał też swoje media społecznościowe, kompletnie usuwając się w cień.

Wczoraj jednak dopadła go ekipa TMZ.com, a jednym z poruszonych tematów był ten o walkach zawodników MMA z bokserami.

Jestem tego fanem. Wielu z nas wywodzi się z boksu, więc dlaczego nie moglibyśmy…

– powiedział Cody.

Dlaczego nie moglibyśmy robić MMA i boksu jednocześnie? Wyjść tam i rywalizować z jednymi z najlepszych bokserów.
Gdy natomiast jeden z kompanów zawodnika wspomniał, że Manny Pacquiao w kolejnym pojedynku powinien skrzyżować rękawice właśnie z Codym Garbrandtem, ten wyraził taką konfrontacją pełne zainteresowanie.

Marzy mi się taka walka.

– powiedział.

Dana White, ZUFFA Boxing.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *