UFC

Marvin Vettori vs. Darren Stewart na marcowej gali UFC w Londynie

Zwycięzcy w dwóch ostatnich starciach Marvin Vettori i Darren Stewart skrzyżują rękawice podczas marcowej gali UFC w Londynie.

Pojedynek na przedpolu czołowej piętnastki wagi średniej pomiędzy Marvinem Vettorim (14-3-1) i Darrenem Stewartem (11-4) został dodany do rozpiski gali UFC on ESPN+ 29, która odbędzie się 21 marca w Londynie.

Zobacz także: Colby Covington zrugał sędziego Marca Goddarda po walce z Kamaru Usmanem

O zestawieniu walki oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Po porażce z Israelem Adesanyą w kwietniu 2018 roku i zredukowanym do 6 miesięcy zawieszeniu za ostarynę – uznano, że nie zastosował środka świadomie – Marvin Vettori wygrał dwie walki. W lipcu wypunktował Cezara Ferreirę, a podczas październikowej gali UFC on ESPN+ 19 ten sam los zafundował Andrew Sanchezowi.

Również na fali dwóch zwycięstw znajduje się Darren Stewart, który obronną ręką wyszedł z czterech spośród pięciu ostatnich występów, jedynek porażki doznając w listopadzie ubiegłego roku niejednogłośną decyzją z Edmenem Shahbazyanem. W czerwcu powrócił na zwycięskie tory jednogłośnie pokonując Bevona Lewisa, a w październiku podczas gali UFC on ESPN 6 niejednogłośnie wypunktował Derona Winna.

Atutami włoskiego zawodnika będą niewątpliwie presja, aktywność i charakter. Vettori to także wszechstronniejszy zawodnik z mocniejszym parterem, choć o przewrócenie Brytyjczyka, który prawdopodobnie będzie miał po swojej stronie przewagę mocy w uderzeniach, łatwo nie będzie.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Marvin Vettori – 1.60
Darren Stewart – 2.25

Wstępny typ:

Marvin Vettori
Rozpiska UFC Londyn

185 lbs: Darren Stewart (11-4) vs. Marvin Vettori (14-3-1)
155 lbs: Marc Diakiese (14-3) vs. Stevie Ray (23-9)
125 lbs: Ashlee Evans-Smith (6-4) vs. Molly McCann (10-2)
185 lbs: John Phillips (22-9) vs. Dusko Todorovic (9-0)
265 lbs: Raphael Pessoa (10-1) vs. Tom Aspinali (7-2)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button