Marian Ziółkowski vs. Borys Mańkowski na KSW 66

Starcie Mariana Ziółkowskiego i Borysa Mańkowskiego uświetni styczniową galę KSW 66.
Mistrz kategorii lekkiej KSW Marian Ziółkowski (23-8-1) w drugiej obronie tytułu skrzyżuje rękawice z rozdającym swego czasu karty w wadze półśredniej Borysem Mańkowskim (22-8-1).
Do walki dojdzie w daniu głównym gali KSW 66, która odbędzie się 15 stycznia w Szczecinie.

Marian Ziółkowski sięgnął po tytuł mistrzowski w grudniu zeszłego roku, w świetnym stylu rozbijając w rewanżu Romana Szymańskiego. Powrócił wówczas na zwycięskie tory po przegranym kilka miesięcy wcześniej starciu o pas z Mateuszem Gamrotem.

W pierwszej obronie tronu warszawiak znokautował podczas kwietniowej gali KSW 60 Macieja Kazieczki.Borys Mańkowski może pochwalić się trzema zwycięstwami z rzędu. Pokonywał kolejno Vaso Bakocevicia, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego. Ostatnio był natomiast widziany w akcji pod sztandarem cudacznej organizacji Fame MMA, w boju pięściarskim pokonując na punkty Normana Parke’a.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Nie ujawniono póki co żadnych innych pojedynków gali KSW 66.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply