Marcin Wrzosek vs. Borys Mańkowski na lipcowej gali KSW 53

Interesująco zapowiadające się starcie w wadze lekkiej pomiędzy Borysem Mańkowskim i Marcinem Wrzoskiem odbędzie się podczas lipcowej gali KSW 53.

Intensywne choć krótkie medialne boje dwóch byłych mistrzów KSW, Borysa Mańkowskiego (20-8-1), który swego czasu zasiadał na tronie wagi półśredniej, i Marcina Wrzoska (14-6), który kiedyś rozdawał karty w kategorii piórkowej, znajdą finał w klatce.

Jak bowiem poinformowano w programie Oktagon Live, do walki dojdzie przy okazji zaplanowanej na 11 lipca w studio gali KSW 53.

Diabeł Tasmański był ostatnio widziany w akcji w listopadzie ubiegłego roku, podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu poddając Vaso Bakocevicia w umownym limicie wagowym między wagą półśrednią i lekką. W ten sposób przerwał czarną serię trzech kolejnych porażek – z Mamedem Khalidovem, Roberto Soldiciem i Normanem Parke’iem.
Natomiast Polski Zombie od kilku lat przeplata zwycięstwa z porażkami. Wziąwszy w zastępstwie walkę z Normanem Parke’iem o tymczasowe złoto wagi lekkiej we wrześniu ubiegłego roku podczas gali KSW 50, przegrał niejednogłośną decyzją sędziowską. Wcześniej natomiast – jeszcze w kategorii piórkowej – zdominował na pełnym dystansie Krzysztofa Klaczka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply