Statystyki MMAUFC

Marcin Prachnio na kartach historii UFC! Polak ustanowił w Las Vegas nowy rekord!

Marcin Prachnio dokonał nie lada wyczynu w starciu z Williamem Knightem podczas sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Marcin Prachnio był niewielkim bukmacherskim underdogiem przed starciem z Williamem Knightem – jednak oktagonowa rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

W karcie głównej sobotniej gali UFC Fight Night w UFC APEX w Las Vegas Polak pewnie wypunktował pasywnego do granic możliwości Amerykanina, niemiłosiernie okopując go na dystansie trzech rund. Prachnio atakował przebogatym arsenałem kopnięć – okrężnymi na wszystkich wysokościach, frontalnymi, niskimi… Bezradny Knight nie potrafił znaleźć odpowiedzi na grę polskiego półciężkiego.
I właśnie pod kątem kopnięć – konkretnie tych niskich, czyli tzw. lowkingów – Polak ustanowił rekordowy wyczyn. Na przestrzeni 15 minut rywalizacji grzmotnął bowiem Williama Knighta aż 63 niskimi kopnięciami, co stanowi najlepszy wynik w historii 3-rundowych męskich walk.

Co ciekawe, Amerykanin w całej walce nie zaliczył ani jednego celnego uderzenia na głowę Polaka! Łącznie trafił naszego zawodnika 8 uderzeniami na 33 wyprowadzone – 2 na korpus i 6 na nogi.

Pokonując Williama Knighta, Marcin Prachnio powrócił na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Philipe Linsem. Bilans naszego zawodnika pod sztandarem UFC wynosi obecnie 3-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button