Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Marcin Held poznał rywala na debiut podczas gali ACB 88

Marcin Hel w swojej pierwszej walce dla ACB stanie naprzeciwko Callana Pottera podczas czerwcowej gali ACB 88 w Australii.

Marcin Held (23-7) w swoim debiutanckim boju pod banderą Absolute Championship Berkut skrzyżuje rękawice z Australijczykiem Callanem Potterem (16-6), dla którego również będzie to pierwszy występ dla czeczeńskiej organizacji. Zawodnicy zmierzą się podczas gali ACB 88, która odbędzie się 16 czerwca w Brisbane.

O zestawieniu doniósł portal MMAFighting.com.

Dla polskiego zawodnika będzie to pierwszy występ po nieudanej przygodzie z UFC – zakończonej co prawda zwycięstwem z Nasratem Haqparastem, ale rozpoczętej od trzech, w większości wyjątkowo pechowych, porażek.

Bijący się przez całą karierę w Australii – i mogący pochwalić się pasami mistrzowskimi dwóch organizacji – Callan Potter wszystkie szesnaście zwycięstw odniósł przed czasem, dziesięciu rywali poddając, sześciu ubijając. Pozostaje niepokonany od ponad dwóch lat, mogąc pochwalić się serią ośmiu zwycięstw z rzędu. Poniżej jego ostatnia wiktoria z niepokonanym wówczas Jackiem Beckerem (7-1) w obronie pasa Hex Fight Series.

*****

Pracownicy UFC obrabowani Rio de Janerio przez uzbrojonych bandytów – Colby Covington zapowiada zemstę

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button