UFC

Manuwa, Nelson, Vera i Diakiese z bonusami po UFC Fight Night 107

Podczas konferencji prasowej po gali ogłoszono nazwiska czterech zawodników, którzy wzbogacili się o $50 tys., otrzymując bonusy za Występ Wieczoru podczas UFC Fight Night 107 w Londynie.

Tym razem zabrakło bonusu za Walkę Wieczoru, a zamiast tego wyróżniono czwórkę zawodników w ramach Występów Wieczoru. Zostali nimi Jimi Manuwa, Gunnar Nelson, Marlon Vera oraz Marc Diakiese.

Jimi Manuwa w walce wieczoru znokautował Corey’a Andersona, zbliżając się w ten sposób w okolice pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Jest to trzeci bonus dla Brytyjczyka w ósmym pojedynku w oktagonie.

Gunnar Nelson poddał w co-main evencie wieczoru Alana Joubana. To jego czwarty bonus w dotychczasowych dziewięciu starciach dla UFC.

Marlon Vera popsuł imprezę pożegnalną toczącego ostatnią walkę w karierze Brada Picketta, ubijając go w trzeciej odsłonie. Dla 24-letniego Ekwadorczyka jest to pierwszy bonus na przestrzeni pięciu starć pod banderą amerykańskiego giganta.

Wreszcie Marc Diakiese w kapitalny stylu, w ledwie 30 sekund rozbił w pył Teemu Packalena, broniąc nieskazitelnego rekordu i odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo w oktagonie. Jest to jego pierwsze wyróżnienie tego rodzaju w karierze.

*****

UFC Fight Night 107 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button