„Mamy tu sytuację z Rocky’ego III” – Dana White o przyszłości Conora McGregora po UFC 257

Głównodowodzący UFC Dana White zabrał głos na temat przyszłości Conora McGregora po porażce Irlandczyka w rewanżu z Dustinem Poirierem.

Nie tryskał humorem sternik UFC Dana White, gdy niedzielnym rankiem po gali UFC 257 w Abu Zabi zawitał na konferencję prasową.

Co prawda, jak zdradził, wydarzenie sprzedało się fantastycznie, wykręcając „drugi lub trzeci” najlepszy wynik pod kątem PPV, ale w walce wieczoru Conor McGregor poległ z kretesem z Dustinem Poirierem, grzebiąc tym samym szansę na potencjalny hitowy rewanż z Khabibem Nurmagomedovem.
Tym samym szlag trafił wielotygodniową pracę, jaką wykonał amerykański promotor, zachęcając Dagestańczyka do powrotu i roztaczając przed nim nafaszerowaną dolarami wizję drugiego starcia z Irlandczykiem.

– Conor dobrze wypadł w pierwszej rundzie – ocenił White podczas konferencji prasowej. – Robił swoje. Ale Poirier tak samo. Poirier walczył w pierwszej rundzie tak, jak powinien.

Co stanie się teraz z będącym nadal największą gwiazdą organizacji Irlandczykiem? Otóż Dana White widzi dwie opcje.

– Myślę, że uczyni go to bardziej głodnym – powiedział. – Albo bardziej głodnym, albo odejdzie. Ma pieniądze. Jeśli na to popatrzeć, to mamy tu sytuację z Rocky’ego 3. Gdy schodzisz z gigantycznego jachtu i wiedziesz bajeczne życie, trudno być rzeźnikiem. Gdy wiedziesz takie życie jak on i masz takie pieniądze jak on.– Gdy wchodził na szczyt, był młodym, głodnym dzieciakiem. Nie miał pieniędzy. Chciał ładne rzeczy. Ładne garnitury, ładne samochody, ładne domy. Teraz ma wszystko, czego kiedykolwiek chciał. Nie wiem. Pójdzie w jedną z stronę albo w drugą.

Stan rywalizacji Conora McGregora z Dustinem Poirierem wynosi obecnie 1-1. Sześć lat temu to Irlandczyk znokautował bowiem Amerykanina w pierwszej rundzie zawodów. Czy zatem może dojść do trylogii? Zapytany o to, Dana White długo się nie zastanawiał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

– Gdy jest 1-1, zawsze mamy trylogię – odpowiedział.

Cała konferencja z Daną Whitem poniżej:

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Konewa

    25 stycznia 2021 at 11:53

    Bartku jest szansa byś znalazł czas na jakiś wpis/analizę na temat osoby Conora McGregora? Jego rzeczywistych umiejętności na tle innych zawodników z którymi zawalczył i których uniknął. Czy jego kariera to było maksymalne wykorzystanie posiadanych umiejętności , szczęścia i wsparcia promotorów (UFC). Czy może gdyby nie rozpraszacze pozaoctagobowe to mógłby osiągnąć znacznie więcej i zmarnował swoj potencjał? Wiesz taka publicystyka , jakie jest Twoje zdanie na temat rzeczywistej wartości sportowej i kariery , bądź co bądź tego niesamowicie ciekawego zawodnika.

  2. borys2016

    25 stycznia 2021 at 13:14

    To gdzie ta trylogia z Diazem Panie White? 🤔

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply