KSWPolskie MMA

„Mało kto pamięta, że Mamed przegrywał swoje pierwsze walki…” – Damian Janikowski obszernie o porażce z Aleksandarem Ilicem

Damian Janikowski nie schował głowy w piasek po nieudanym występie w Łodzi, gdzie przegrał z Aleksandarem Ilicem.

Damian Janikowski opublikował obszerne podsumowanie przegranej przez nokaut w trzeciej rundzie walki z Aleksandarem Ilicem podczas wczorajszej gali KSW 47 w Łodzi.

No dobra. Czas na podsumowanie.🤕

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem wściekły, że jedno uderzenie zmieniło losy walki i przegrałem a z drugiej wiem, że byłem dużo lepszym zawodnikiem niż w walce z Michałem Materlą.
Trzymałem sie planu taktycznego, słuchałem uwag narożnika, skutecznie broniłem kopnięć na wątrobę i głowę, sprowadzałem walkę do parteru.
Ilić zaskoczył dobrą obroną w parterze i twardą głową. Wielu zawodników po takim locie, jaki mu zafundowałem straciłoby kontakt z bazą przynajmniej na kilka sekund🤪
To by wystarczyło, żeby go skończyć.
Stało sie jednak inaczej. TAKI JEST TEN SPORT.

Dodatkowo to kopnięcie, które wydawało by się lecieć na wątrobę gdzie szybko zareagowałem opuszczając ręce aby jej bronić a tu BUMMM i zgasło światło 🙂

Czy chciałem wygrać? TAK!!. Jak widać cztery walki, to nadal zbyt małe doświadczenie, ale zbieram je, nie poddaje się tak łatwo. Wiec jeszcze nie raz mnie zobaczycie w klatce KSW.

Jak pytacie o zdrowie to wam odpowiadam 🤔: Dziękuje, głowa cała nie boli, po prześwietleniu wszystkie badania wyszły dobrze także wróciłem do hotelu, jedynie stopa lekko spuchnięta od kopnięć w piszczel.

Czas na podziękowania.🖐🏻🖐🏻🖐🏻🖐🏻🖐🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Wielkie brawa należą się Wam, kibicom. Jesteście super. Słyszałem ten głośny doping podczas gali, ale też ogromną ilość słów wsparcia w Internecie. Dla takich kibiców chcę wracać na treningi.

Gratuluję mojemu rywalowi Aleksandar „Joker” Ilic, dziękuję za sportową rywalizację i wzajemny szacunek.🤝

Bohaterem walki został sędzia ……….. który lotem supermana przerwał walkę. Dzięki za błyskawiczną reakcję.👌🏻

(…)

Podziękowania dla całego Teamu KSW oraz Martin Lewandowski Maciej Kawulski 👊🏻

Na koniec najważniejsze podziękowania dla mojej żony, Karolina Janikowska za wszystko oraz córce Mai, ze jest i dzielnie czeka na Tatusia :):):)

Mało kto pamięta, że Mamed Khalidov przegrywał swoje pierwsze walki zanim wszedł na szczyt.
Też tam się wybieram ✊🏻
Ps. Dzięki Mamed Khalidov za podpowiedzi 🗣💪

Polski zawodnik dominował zapaśniczo przez pierwsze dwie rundy, ale w trzeciej dał się zaskoczyć przepięknym brazylijskim kopnięciem.

Dla wrocławianina, który rozpoczął przygodę z MMA od trzech efektownych zwycięstw, porażka z Serbem jest drugą z rzędu – po tej pierwszej, którą w zeszłym roku zadał mu Michał Materla.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button