KSWPolskie MMA

Maciej Kawulski o Michale Materli: „Powrót do okrągłej klatki jeszcze w tym roku?”

Wygląda na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy ponownie w akcji byłego mistrza kategorii średniej KSW, Michała Materlę.

Po tym, jak wczoraj Michał Materla po siedmiu miesiącach opuścił areszt, współwłaściciel KSW Maciej Kawulski kusi jego powrotem do walki.

MATERLA nie do złamania- nie tylko w ringu ,w formie -nie tylko po trenigu ….czyżby powrót do okrągłej klatki jeszcze w tym roku ?

W tym roku KSW planuje zorganizować jeszcze dwie gale. Pierwsza, zagraniczna – najprawdopodobniej w Dublinie – odbędzie się w październiku, a druga, już na terenie Polski, szykowana jest na grudzień. Z uwagi na zakaz opuszczania kraju Cipao mógłby wystąpić prawdopodobnie tylko na tej drugiej.
Materla znajduje się na fali dwóch wiktorii po tym, jak w listopadzie 2015 roku stracił pas mistrzowski kategorii średniej na rzecz Mameda Khalidova. W pokonanym polu od tamtego czasu zostawiał Antoniego Chmielewskiego i Rousimara Palharesa, obu kończąc uderzeniami. Tego ostatniego ubił w październiku 2016 roku podczas gali KSW 36.

Potencjalnym rywalem Materli na powrót może być mający na koncie dwa zwycięstwa pod banderą KSW Łukasz Bieńkowski, choć nie sposób wykluczyć też rewanżu z Mamedem Khalidovem – o ile ten zdecyduje się na kontynuację współpracy z polską organizacją.

*****

Damian Janikowski o możliwej walce poza Polską: „Jakieś rozmowy już były, nawet mamy zielone światło od KSW”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button