Łukasz Brzeski walczy o kontrakt z UFC – transmisja, rozpiska, informacje

Dziś w nocy czasu polskiego podczas gali DWCS o angaż w UFC powalczy polski ciężki Łukasz Brzeski.

Dziś w nocy w Las Vegas odbędzie się gala Contender Series, w której udział weźmie Łukasz Brzeski (8-1-1). Rywalem polskiego ciężkiego będzie ostatecznie Dylan Potter (10-5).
29-latek jest niepokonany od sześciu starć, z których wygrał pięć, jedno – z Michałem Kitą – remisując. Ostatnie walki toczył pod sztandarem Babilon MMA. W akcji było ostatnio widziany w maju ubiegłego roku, nokautując w drugiej rundzie Michała Piwowarskiego.
Młodszy od Polaka o trzy lata Dylan Potter walczy co prawda w wadze ciężkiej, ale wcześniej wojował też w półciężkiej, a nawet w średniej. Nie ma na swoim rozkładzie mocnych rywali – dość powiedzieć, że ostatnio, tj. w lipcu, pokonał niejakiego Nicka Millsa z bilansem 1-2 – ale mierzył się między innymi z Anthonym Hamiltonem czy Ronnym Markesem.

Gala Contender Series rozpocznie się dzisiaj w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego w aplikacji UFC Fight Pass. Starcie Brzeskiego z Potterem odbędzie się około godziny 3:00 – jest to trzeci pojedynek w 6-walkowej rozpisce.O kontrakt z UFC powalczą też między innymi były mistrz ACA Albert Duraev czy niepokonany Nasrudin Nasrudinov.

Rozpiska Contender Series

Walka wieczoru

205 lb: Jailton Almeida (13-2) vs. Nasrudin Nasrudinov (9-0)

Pozostałe

135 lb: Mo Miller (5-0) vs. Brandon Lewis (5-0)
185 lb: Albert Duraev (13-3) vs. Caio Bittencourt (14-6)
265 lb: Łukasz Brzeski (8-1-1) vs. Dylan Potter (10-5)
170 lb: Jack Della Maddalena (9-2) vs. Ange Loosa (7-1)
125 lb: Jasmine Jasudavicius (5-1) vs. Julia Polastri (8-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply