Babilon MMAPolskie MMA

Łukasz Bieńkowski vs. Rafał Haratyk na grudniowej gali Babilon MMA 2 w Legionowie

Mocny pojedynek w kategorii średniej pomiędzy Łukaszem Bieńkowskim i Rafałem Haratykiem został dodany do karty walk gali Babilon MMA 2.

Interesujące starcie w kategorii średniej pomiędzy Łukaszem Bieńkowskim (5-1) i Rafałem Haratykiem (7-3-2) odbędzie się podczas zaplanowanej na 2 grudnia w Legionowie gali Babilon MMA 2, o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Znany z kowadeł w pięściach Polski Wanderlei ostatnie dwie walki stoczył pod banderą KSW, najpierw wypunktowując Piotra Wawrzyniaka, a potem podobny los fundując Antoniemu Chmielewskiemu.

Z kolei Rafał Haratyk w ostatnich latach walczył z sukcesami przede wszystkim w południowoafrykańskiej organizacji EFC, gdzie obronną ręką wyszedł z trzech spośród czterech walk, jakie tam stoczył. Ostatnio był widziany w akcji z aktualnym mistrzem kategorii średniej EFC Dricusem Du Plessisem, przegrywając przez poddanie.

W walce wieczoru gali w Legionowie Szymon Kołecki (3-0) skrzyżuje pięści z Kamilem Bazelakiem (6-9). Bilety na galę można kupić na stronie eventim.pl.

*****

Sierpem #60 – jak Rose Namajunas pokonała Joannę Jędrzejczyk?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button