Bez kategoriiO Lowking.pl

Lowking.pl w konkursie na Blog Roku 2013

Lowking.pl bierze udział w konkursie na Blog Roku 2013 organizowanym przez Onet.pl.

Jak większość z Was pewnie już wie, bo pisałem o tym na Facebooku, Lowking.pl bierze udział w organizowanym corocznie przez Onet.pl konkursie na najlepszy blog 2013 roku. W zeszłym roku również zgłosiłem Lowkinga, ale zdecydowanie zbyt późno, by liczyć się w walce o cokolwiek. Tym razem sytuacja wygląda znacznie lepiej, bo mamy wsparcie od portali Fight24.pl, Kibole.pl oraz… Michała Materli! Pomimo zatem tego, że MMA to nadal absolutna nisza w porównaniu z podróżami czy gotowaniem, a Lowking jest jedynym blogiem o tej tematyce z tysięcy zgłoszonych do konkursu, to szanse przedstawiają się znacznie lepiej niż rok temu, gdy wszystko robione było na szybko.

Aktualnie trwa II etap konkursu. Do trzeciego przejdzie 10 blogów z każdej kategorii, które otrzymają najwięcej głosów. Głosy oddaje się poprzez wysłanie SMSa. A dokładniej, aby zagłosować na Lowking.pl, należy:

wysłać SMS o treści F00197 (po F tam są dwa zera) na numer 7122

Koszt takiego SMS-a to 1,23 zł – środki te zostaną przeznaczone na hospicjum dla dzieci. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos! Głosowanie trwa do czwartku do godziny 12:00.

Niniejszym zatem jeśli podobają Wam się teksty na Lowkingu i akurat macie wolne 1,23 zł do zainwestowania, które zwrócą się w postaci jeszcze większej liczby artykułów na stronie, zwracam się z uprzejmą prośbą o Wasze wsparcie i oddanie swojego głosu na Lowking.pl! Każda pomoc (np. powiadomienie znajomych, udostępnienie tej wiadomości dalej, zrobienie szumu) będzie na wagę złota!

Więcej szczegółów na temat całego konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 19

 1. Dzięki Panowie! Lowking ma 3 gwiazdki aktualnie, ale tyle samo ma około 20 innych blogów jeszcze (a trzeba być w top 10, żeby mieć szansę na wygraną), więc jeszcze walczymy! Udostępniajcie, dajcie cynk znajomym!

 2. Dzięki! Sytuacja jednak jest taka, że na 3h przed końcem (o 12:00 dzisiaj kończymy) Lowking jest na 30. miejscu z 390. Wynik dobry, ale do ścisłego finału przechodzi tylko czołowa dziesiątka.. więc ostatni zryw jak najbardziej jest potrzebny!

  Oczywiście z jednego numeru tylko jeden głos się liczy…

 3. Trochę inaczej – są 3 gwiazdki, więc głosów (smsów) zostało oddanych między 51 a 250. Ile dokładnie, to się okaże, w każdym razie ta liczba głosów daje póki co 30. miejsce na 390.

 4. Dzięki serdeczne wszystkim za głosy! Wyniki są co prawda dopiero o 15 i wtedy poznamy dokładną liczbę głosów, ale chyba nie udało nam się poprawić 30. pozycji.

  Jak na 390 rywalizujących blogów, niszę, jaką jest MMA i fakt, że na FB jest tylko 1,5k lajków (wiele z blogów miało kilka/naście razy więcej), nie jest to zły wynik. Jeśli za rok nadal będzie można określić Lowkinga mianem bloga, podejmiemy rękawicę jeszcze raz i zmobilizujemy większe siły :)

 5. PAN EM, są tylko korzyści związane z szumem, jeśli jesteś w miarę wysoko. 30. miejsce oznacza „w miarę wysoko”. W ostatnich dniach było dużo wejść na Lowkinga właśnie z tego linka konkursowego i to w zasadzie jedyna korzyść, nie licząc tego, że linka wrzucali na swojego FB Michał Materia, Marcin Bandel, Fight24.pl, Kibole.pl, MMAnia.pl – co na pewno bardzo mocno pomogło.

 6. Liczba fanów Lowkinga na facebooku ładnie rośnie przez ten cały szum. Już jest 1,5tys, a pamiętam czasy, gdy nie było nawet 100. Bardzo miłym gestem jest wsparcie innych, którzy docenili w ten sposób Lowking. 30 miejsce nie jest złym wynikiem, ale wiadomo, że zawsze może być lepiej.

 7. Wysłałem sms o tresci zgodnej z twoją instrukcją – F00197, otrzymalem esa zwrotnego z nastepującą informacją – został dostarczony ale nie rozpoznany. Wysyłając go ponownie wpisz poprawną treść.

Dodaj komentarz

Back to top button