Litewski weteran w KSW – będzie rywalem Roberto Soldicia na KSW 53?

Zaprawiony w bojach litewski weteran MMA Marius Zaromskis zadebiutuje w KSW przy okazji marcowej gali KSW 53 w Łodzi.

Nieco ponad trzy tygodnie zostały do gali KSW 53, która odbędzie się 21 marca w Łodzi, a tymczasem nadal nie wiadomo, z kim do obrony pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej stanie jej mistrz Roberto Soldic. Występ Chorwata w Łodzi zapowiedziano oficjalnie już dwa miesiące temu.

Bóg jeden raczy jednak wiedzieć, czy właśnie nie poznaliśmy nazwiska przeciwnika dla chorwackiego Robocopa. Występ na KSW 53 zapowiedział bowiem właśnie w mediach społecznościowych… Marius Zaromskis!

Legitymujący się bilansem 22-9 Litwin to zaprawiony w bojach weteran, który swego czasu rywalizował pod sztandarami takich organizacji jak Cage Rage, Dream, Strikeforce czy Bellator.
Na swoim koncie ma zwycięstwa nad między innymi legendarnym Kazushi Sakurabą czy Jasonem Highem oraz Nordinem Talebem.

Rzecz jednak w tym, że Litwin ma już na karku 39 lat, a w poważnej walce nie był widziany od stycznia… 2015 roku! Wtedy to przegrał z Fernando Gonzalezem w swoim ostatnim występie pod sztandarem Bellatora, kończąc swoją przygodę z amerykańską organizacją z bilansem 4-3.Owszem, w maju ubiegłego roku powrócił do klatki i odniósł nawet zwycięstwo przez nokaut, ale mierzył się z niejakim Aliaksandrem Danilchenko, dla którego był to zawodowy debiut w formule MMA.

Czy jednak rzeczywiście to litewski weteran będzie rywalem Roberto Soldicia, przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych dniach. W karcie walk przedstawionej na oficjalnej stronie KSW widnieje bowiem nadal miejsce na jeden pojedynek.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply