Bez kategorii

Latający bohater! Groteskowe interwencje sędziego na serbskiej gali SBC (VIDEO

Podczas sobotniej gali SBC w Serii fani mieli okazję nie tylko zobaczyć kilka skończeń, ale też niezpomnianych przerwań sędziowskich.

W sobotę w mieście Odaci w Serbii odbyła się gala Serbian Battle Championship 28: Revenge! – co ciekawe, z fanami, choć nieco odsuniętymi od klatki.

W walce wieczoru wydarzenia były mistrz kategorii półciężkiej KSW Goran Reljic odniósł już drugie tegoroczne zwycięstwo, niejednogłośnie pokonując Miro Jurkovicia i tym samym przedłużając swoją serię wiktorii do czterech.

Natomiast nieco wcześniej jednym z bohaterów gali okazał się… sędzia!
Gdy na dwie minuty przed końcem pierwszej rundy walki Slavoljuba Miticia z Adrianem Radovanoviciem ten pierwszy soczystą kombinacją w kontrze ustrzelił tego drugiego, posyłając go nieprzytomnego na deski, sędzia ruszył z pełnym impetem, aby uchronić znokautowanego. Rzucił się z poświęceniem między oprawcę i ofiarę, choć… Ten pierwszy wcale nie szukał dobitki.

Nie była to jedyna ofiarna interwencja sędziego tego wieczoru. Gdy bowiem Nemanja Kovac znokautował kompletnie odstającego poziomem Milana Nakicia, ten sam sędzia rzucił się temu ostatniemu na ratunek, nie tylko prawdopodobnie skręcejąc sobie kostkę, ale też wpadając w pokonanego. Także i tym razem zwycięzca nie planował jednak dobijać.
Rzeczony sędzia to Vladimir Badrljica, który w 2015 roku stoczył nawet jedną zawodową walkę w formule MMA, zakończoną jednak porażką. Jego zdecydowane interwencje to żadna nowość – zawsze wkracza do akcji bez ceregieli.

https://www.instagram.com/p/Bvd6BMrhtJP/

Całą galę Serbian Battle Championship 28: Revenge! można obejrzeć tutaj.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Dodaj komentarz

Back to top button