„Ku*wa mac next champ” – Roberto Soldic wspiera Jana Błachowicza przed UFC 253

Rozdający karty w wadze półśredniej KSW Roberto Soldic będzie w sobotę trzymał kciuki za Janem Błachowiczem.

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza walka w historii nadwiślańskiej sceny MMA. W co-main evencie sobotniej gali UFC 253 w Abu Zabi Jan Błachowicz powalczy z Dominickiem Reyesem o zwakowany przez Jona Jonesa pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Polski zawodnik może liczyć na gigantyczne wsparcie ze strony polskich fanów, którzy chociażby na Twitterze masowo zmienili zdjęcia, w profilowym ustawiając to z wizerunkiem cieszynianina.

Wsparcie dla Jana Błachowicza pojawiło się też poza granicami Polski. Wątpliwości komu kibicował będzie w sobotnim co-main evencie, nie pozostawił mistrz kategorii półśredniej KSW Roberto Soldic, który zresztą swego czasu miał okazję trenować w WCA.
Chorwacki Robocop odwołał się mianowicie do swojego spiżowego „kurwa”, którym lata temu, przed debiutem w KSW, zjednał sobie fanów z Polski.

Kurwa mac next champ

– obwieścił Roberto na Instagram Stories.

Co zaś tyczy się powrotu do klatki KSW niewidzianego tam od września ubiegłego roku Chorwata, to póki co niczego oficjalnie nie wiadomo. Robocop wyraża natomiast od dłuższego już czasu pełną gotowość na kolejny pojedynek.
Najważniejsze artykuły o UFC 253:

Techniczna analiza i typowanie walki Adesanya vs. Costa
UFC 253 – transmisja, rozpiska, informacje

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Jan Błachowicz coraz większym underdogiem – komplet kursów na UFC 253

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. czungumangu

    23 września 2020 at 15:14

    Panie dzieju, chyba miał być jakiś live na dniach!?

  2. czungumangu

    23 września 2020 at 15:14

    Panie dzieju, chyba miał być jakiś live na dniach!?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply