Kursy bukmacherskie na walkę Held vs. Schulte ujawnione – Polak gigantycznym underdogiem

Marcin Held jest zdecydowanym bukmacherskim underdogiem przed zbliżającym się wielkimi krokami starciem z Natanem Schulte.

Już 23 kwietnia zainaugurowany zostanie nowy sezon ligi Professional Fighters League, w którym na zwycięzców w poszczególnych kategoriach wagowych czeka milion dolarów.

Tym razem w rozgrywkach weźmie udział reprezentant Polski Marcin Held. Rywalizujący w limicie wagi lekkiej tyszanin w swoim debiutanckim starciu skrzyżuje rękawice z dwukrotnym triumfatorem Natanem Schulte. Do walki dojdzie właśnie 23 kwietnia.
Tymczasem na stronie naszego partnera FORTUNY Online znaleźć można kursy bukmacherskie na polsko-brazylijską batalię. Nie są one wyrównane.
Zdecydowanym bukmacherskim faworytem jest Natan Schulte. Kurs bukmacherski na jego zwycięstwo wynosi tylko 1.20. Wiktoria polskiego zawodnika jest natomiast wyceniana na aż 4.04.

Kursy bukmacherskie na walkę Held vs. Schulte

Zwycięstwo Marcin Helda4.04
Zwycięstwo Natana Schulte1.20

Dla Marcina Helda będzie to powrót do akcji po prawie dwuletniej przerwie. Ostatnio był widziany w klatce w czerwcu 2019 roku, pokonując na punkty Diego Brandao, jeszcze pod sztandarem ACA.
Natan Schulte ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2019 roku, w finale rozgrywek pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Loika Radzhabova.

Kursy bukmacherskie na całą galę są dostępne tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply