Kursy bukmacherskie na UFC Sao Paulo ujawnione – Jan Błachowicz zdecydowanym faworytem

Opublikowano komplet kursów bukmacherskich na sobotnią galę UFC on ESPN+ 22: Błachowicz vs. Jacare, która odbędzie się w Sao Paulo.

Nasz partner opublikował komplet kursów bukmacherskich na galę UFC on ESPN+ 22, która odbędzie się w sobotę w Sao Paulo.

W walce wieczoru powracający po kapitalnym nokaucie na Luke’u Rockholdzie Jan Błachowicz jest wyraźnym faworytem w konfrontacji z przenoszącym się z wagi średniej do półciężkiej Ronaldo Jacare Souzą. Kursy na to starcie wynoszą 1.452.50.

W co-main evencie niewidziany w akcji od roku legendarny Mauricio Shogun Rua jest jednym z największych bukmacherskich faworytów gali. Kurs na jego zwycięstwo z biorącym walkę w zastępstwie Paulem Craigiem wynosi 1.33. Wiktoria Szkota jest wyceniana na 2.95.

Natomiast największym faworytem wieczoru jest rozpędzony serią pięciu zwycięstw – wszystkich przed czasem – Charles Oliveira (1.24), który stanie w szranki z Jaredem Gordonem (3.55).
Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC w Sao Paulo:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Znalazłeś się więc w chu*owej pozycji, jeśli dojdzie do naszej walki” – Nick Diaz chce walki z Jorge Masvidalem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply