Kursy bukmacherskie na UFC Raleigh – Blaydes wyraźnym faworytem z JDS

Curtis Blaydes jest wyraźnym bukmacherskim faworytem w konfrontacji z Juniorem dos Santosem na UFC Raleigh.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Raleigh, która odbędzie się dzisiaj w Raleigh.

W walce wieczoru Curtis Blaydes jest wyraźnie faworyzowany naprzeciwko Juniora dos Santosa. Kurs na zwycięstwo Amerykanina wynosi 1.32, podczas gdy na wiktorię Brazylijczyka – 3.10.

W co-main evencie – również amerykańsko-brazylijskim – sytuacja wygląda inaczej. Kurs na zwycięstwo faworyzowanego Rafaela dos Anjosa w starciu z Michaelem Chiesą wynosi 1.35. Wiktoria Amerykanina jest wyceniana na 2.95.Zdecydowanie największym bukmacherskim faworytem jest Montel Jackson, który zmierzy się z Felipe Coralesem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi jedynie 1.10. Triumf Coralesa – 5.70.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC Raleigh:Obstawiaj wszystkie walki UFC 244 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

Typowanie UFC Raleigh: Blayde vs. JDS

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply