Kursy bukmacherskie na UFC 247 – Jones gigantycznym faworytem z Reyesem

Mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones jest bardzo wyraźnym faworytem w konfrontacji z Dominickiem Reyesem podczas gali UFC 247.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC 247, która odbędzie się 8 lutego w Houston.

W walce wieczoru Jon Jones jest ogromnym faworytem przed konfrontacją w obronie tytułu mistrzowskiego przed zakusami Dominicka Reyesa. Kurs na to, że pas nie zmieni właściciela, wynosi 1.19, podczas gdy zwycięstwo pretendenta jest wyceniane na 4.35.

W co-main evencie różnice w kursach są jednak jeszcze wyraźniejsze. Mistrzyni kategorii muszej Valentina Shevchenko jest bowiem największa faworytką gali. Kurs na jej zwycięstwo z Katlyn Chookagian wynosi ledwie 1.03, podczas gdy wygrana Amerykanki jest szacowana na 8.00.
W innej ciekawie zapowiadającej się konfrontacji Derrick Lewis jest wyraźnym faworytem w walce z debiutującym w wadze ciężkiej Ilirem Latifim. Kursy wynoszą 1.30 3.10.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC 247:Obstawiaj wszystkie walki UFC 247 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

Mateusz Gamrot wyleciał do ATT – walka z Salahdinem Parnasse przesądzona?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Vat

    2 lutego 2020 at 09:02

    Ciekawy jestem Latifiego w ciężkiej. Kurs 3.1 na jego zwycięstwo jest trochę przesadzony.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply