Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Kto zaskoczy? Przegląd bukmacherski #131 – KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović i UFC 297: Strickland vs. Du Plessis

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović oraz UFC 297: Strickland vs. Du Plessis.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 131. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović i UFC 297: Strickland vs. Du Plessis.

Arkadiusz Wrzosek vs. Ivan Vitasović 1.50 – 2.45


Bliżej pojedynkowi temu przyjrzałem się tutaj, w roli minimalnego faworyta widząc Arkadiusza Wrzoska. Jak natomiast starcie to zapowiada się pod kątem bukmacherskim?

Otóż, bliżej mi do 2.45 na wygraną Ivana Vitasovicia – ale czy tak blisko, aby się na taki ruch zdecydować? Mimo wszystko jest tutaj sporo niewiadomych wokół Polaka, a dodatkowo jest to starcie w wadze ciężkiej, gdzie błędy wybaczane nie są, więc… Rozumiem natomiast Graczy, którzy nad takim kursem się pochylą, bo Chorwat to pełnokrwisty zawodnik MMA, twardy, charakterny i solidny kondycyjnie. Stanowi – na papierze – największe wyzwanie w dotychczasowej karierze warszawiaka.

Zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska – 1.50
Zwycięstwo Ivana Vitasovicia – 2.24

Adam Soldaev vs. Damian Stasiak 2.24 – 1.65


Rozłożyłbym tutaj kursy bukmacherskie odrobinę inaczej, w roli niewielkiego faworyta ustawiając Adama Soldaeva. Dlatego też kurs 2.24 na jego wiktorię uważam za godny zadumy. Dlaczego?

Otóż, porażka z Danielem Rutkowskim wielkiej ujmy Czeczenowi nie przynosi. Rutek to solidna firma. A nie zapominajmy, że Soldaev miał w trzeciej rundzie swoje momenty. Generalnie jest to zawodnik z dużym potencjałem, o czym dobitnie świadczą przebłyski, jakie czasami można dostrzec w jego oktagonowej grze.

Uważam, że pod kątem zapaśniczym Adam stawi mocny opór Damianowi, utrzymując walkę na nogach. Tam natomiast wyżej cenię sobie jednak jego szybkość, dynamikę i bokserskie szlify aniżeli karatecką nieco stójkę Polaka. Myślę, że z przegranej z Danielem Adam wyciągnie wnioski.

Zwycięstwo Adama Soldaeva – 2.24
Zwycięstwo Damiana Stasiaka – 1.65

Sean Strickland vs. Dricus Du Plessis 1.80 – 2.01


Szczegółowo walce tej przyjrzałem się tutaj.

Kursy bukmacherskie dobrze odzwierciedlają szanse na zwycięstwo obu zawodników. Widzę to niemal jako 50/50 z minimalnym wskazaniem na Seana Stricklanda. Warunek jest oczywiście jeden – Amerykanin musi przetrwać pierwsze rundy, w których – na papierze – Dricus Du Plessis będzie najgroźniejszy. Później do gry powinna wejść jego przewaga kondycyjna. W tym kontekście kursy 1.90 i 2.01 nie wyglądają szczególnie atrakcyjnie.

Gdybym musiał wskazać jakieś ciekawe zdarzenia w tej walce, pochyliłbym się nad dwoma. Bezpieczniejsze to 1.31 na to, że decyzji nie będzie. Ryzykowniejsze to 1.70 na zakończenie walki przez (T)KO lub dyskwalifikację. Dlaczego? Otóż, Strickland przez poddanie nie zwykł wygrywać. Du Plessis posiada mocne duszenia, ale Amerykanin przez poddania nie przegrywa. Spodziewam się zatem, że albo Afrykaner ustrzeli w pierwszych rundach, albo z czasem padnie z uwagi na deficyty kondycyjne.

Zwycięstwo Seana Stricklanda – 1.80
Zwycięstwo Dricusa Du Plessisa – 2.01
Walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.31
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.70

Inne ciekawe kursy

Ramzan Jembiev wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 1.50
Zwycięstwo Marca-Andre Barriaulta – 2.45

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button